Bandırma-Birlikspor maçı Hasan Avcı’nın

2.Lig Kırmızı Grup’ta lige Kırklareli beraberliği ile başlayan Kocaeli Birlikspor’un Pazar günü oynanacak olan Bandırma deplasman maçını Hasan Avcı y...

BÜYÜT

2.Lig Kırmızı Grup’ta lige Kırklareli beraberliği ile başlayan Kocaeli Birlikspor’un Pazar günü oynanacak olan Bandırma deplasman maçını Hasan Avcı yönetecek. Maç 17.00’de Bandırma Stadı’nda oynanacak.

 

2.LİG KIRMIZI GRUP (PAZAR):

16.00 B.Nak. Düzyurt-Hatay: Serkan Ergün

16.00 Diyarbakır BŞB-Altay: Erdoğan Özkaya

16.00 Gümüşhane-Gölbaşı: Tolga Kadaz

16.30 BUGSAŞ-Tepecik: Ramazan Keleş

17.00 Bandırma-Kocaeli Birlik: Hasan Avcı

17.00 Kırklareli-Nazilli Bel.: T.Kaan Numan

19.00 MKE Ankaragücü-İnegöl: Ali Zağlı

19.00 Pazarspor-Sarıyer: Ekrem Gerginci

20.00 Göztepe-K.Maraş: Şeref Taştan

 

3.LİG 1.GRUP (PAZAR):

16.00 A.Sebat- G.O.Paşa: Saddam Doğu Yılmaz

16.30 Kızılcabölük- Çorum Bel.: Ali Şansalan

16.30 Darıca G.B.- Bursa Nilüf.: Y.Can Temizel

16.30 Z.Kömür- Batman Petrol: Erkan Özdamar

16.30 Adliye:Niğde Belediye: Celal Bayraklı

16.30 Manavgat-Tuzlaspor: Yiğit Arslan

16.30 Kırıkhan- T.Şeker: Ahmet Turan Timur

16.30 İstanbul- Çatalca Spor Cihan Ataş

17.00 Tire 1922- Bozüyük: Alper Oran

 

3.LİG 2.GRUP (PAZAR):

16.00 Arsin- Derincespor: Ahmet Aslan

16.00 Siv.Dört Eylül-Erz.Refahiye: Ali Adıgüzel

16.30 Halide Edip Adıvar-Çankırı: Burak Cem Tahir

16.30 Sancaktepe Bel.-Yeni Diyarbakır: İlker Güneş

16.30 Gölcükspor-Dardanel: Selim Özen

16.30 68 Yeni Aksaray- Payas Bel.: Mikail Cihangir

16.30 Maltepe-Kemer Tekirova: Atilla Karaoğlan

17.00 Yeşil Bursa A.Ş.-Denizli BŞB: Ulaş Ayduran

17.00 Çine Mardan-Eyüp: Emrah Yılmaz

05 Eylül 2014 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR