“İzmit’e İzmitli bir başkan lazım”

  Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan adayı Av.Zafer Mutlu ve partililer önceki akşam 28 Haziran Mahallesi, Bekirdere ve Üçyol mevkilerindeki bütün e...

BÜYÜT

 

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan adayı Av.Zafer Mutlu ve partililer önceki akşam 28 Haziran Mahallesi, Bekirdere ve Üçyol mevkilerindeki bütün esnaf ve kıraathanelerini ziyaret etti. Esnaf ve kahvehane gezileri yapan Av. Zafer Mutlu, kendisine gösterilen ilgiden memnun kaldı. Av. Zafer Mutlu, konuşmalarında daha çok mevcut belediye Başkanı ve adayı Dr.  Nevzat Doğan ve CHP adayı Sefa Sirmen’i eleştirisel  konuşmalar yaptı.

 

BORÇLU BELEDİYE…

“Bisiklet dağıtılarak, bisiklet yolu yapılarak, Gölkay Parkı yapılarak belediyecilik yapılmaz” diyen Mutlu, “Belediyecilik anlayışı bu değildir. Halkın daha kalıcı kronikleşmiş sorunlarına çözüm bulunması lazım. Bir halk ekmeği gibi, yoksullar için aş evleri gibi kentin trafik sorununu bitirecek çözümler gibi vatandaşa katkı sağlayacak sorunlara el atmak lazım. Kocaeli’nin en borçlu belediye olmasın da Sefa Sirmen’in katkısı çok büyüktür ”dedi.

“KÖKLÜ DEĞİŞİM LAZIM”

Mutlu, “Bu seçim 2 parti arasında değil, 3 parti arasında olacaktır. AKP ve CHP’ye karşı alternatif bir parti olan Saadet Partisi arasında olacağını ifade etti. İzmit son 25 yıldır CHP’yi de AKP’yi de gördü. Yaptıkları ve yapabilecekleri ortada artık köklü bir değişimin, yeni vizyonun, yeni bir heyecanın İzmit’e gelmesi lazımdır ve şarttır. Bizlerde inanıyoruz ki; bizim insanlarımız belediyeciliğin Milli Görüş hükümetinde yapılan hizmetlerin olduğunu biliyor ve bu hizmetleri vatandaşlarımıza verebilecek tek partinin de Saadet Partisi olduğuna inanıyoruz. Milli Görüş belediyeciliği bir markadır. İzmit’te en çok gezen parti biziz ve bizim kadar bu kutsal görevi canı gönülden üstlenecek başka bir aday yoktur” dedi.

“BEN İZMİTLİYİM

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan Adayı Av. Zafer Mutlu, “ Ben İzmitliyim. Ben bu sokaklarda top oynayarak bu sokakların sorunlarıyla büyüdüm, eğitim hayatıma İzmit’te devam ettim. İzmit’te ticaret yaptım. İzmit’in sorunlarını, aynı zamanda çözüm yollarını bilen bir kişiyim. Bununla beraber sorun ve çözüm yollarını bilen deneyimli bir ekibimiz var. Bu ekibimle hizmete talibiz ve başarılı olacağımıza inanıyoruz. İzmit’e,  İzmitli bir belediye başkanı lazım” diyerek vatandaşlardan destek vermelerini istedi.

09 Şubat 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR