Özel İlgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bugün açılıyor

Ağız ve diş sağlığında son teknolojiyi ayağınıza getirecek olan Özel İlgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bugün açılacak.Özel İlgi Ağız ve Diş Sağlığı...

BÜYÜT

Ağız ve diş sağlığında son teknolojiyi ayağınıza getirecek olan Özel İlgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bugün açılacak.

Özel İlgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, bugün İzmit şehir merkezinde, Alemdar Caddesi No:8 (Altınnal Oteli karşısı) adresinde törenle hizmete açılıyor. Diş sağlığında uzman doktorlar Dt. Özgül Ceylan, Dt. Özge Deniz Küçük, Dt. Başak Bölükbaşı, Dt. Hamza Turan’ın görev aldığı Poliklinik, şehir merkezinde önemli bir eksikliği giderecek. Uzman doktorlar dışında 9 personelin çalışacağı Özel İlgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, son teknolojik cihazlarla ağız sağlığında çığır yaratacak.

İMPLANT TEDAVİSİ
Poliklinikte, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve uygun malzemeden yapılan yapay diş kökü olan implant tedavisi de yapılacak. Bunun dışında diş sağlığı için her türlü tedaviler uygulanabilecek. İki kattan oluşan 260 metrekare alana sahip Özel İlgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sabah 08.30’dan akşam 22.00’ye kadar açık kalacak.

HAFTA İÇİ AÇIK
Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi Genel Müdürü Yaşar Ellialtı yaptığı açıklamada, “Alanlarında uzman başarılı doktorlarımız ile her yaştan gruba hizmet vereceğiz. Şimdilik yeni açıldığımız için hafta sonları hizmet sağlayamayacağız. Ancak hafta içleri akşam 22.00’e kadar her türlü sağlık hizmetinde bulunacağız. En donanımlı ve teknolojik cihazlarla gelen hatalarımıza en iyi tedavileri uygulayacağız” dedi.

23 Mayıs 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR