Kandıra Kaymakamına tebrik ziyareti

Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri yeni göreve başlayan Kandıra Kaymakamı Oktay Erdoğan ve Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Çelebi’yi ziyaret edere...

BÜYÜT

Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri yeni göreve başlayan Kandıra Kaymakamı Oktay Erdoğan ve Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Çelebi’yi ziyaret ederek, tebrik etti. Noter Nazif Görgülü’ye de dernek çalışmalarına gösterdiği ilgi için teşekkür etti.
Kandıra’da seri ziyaretlerde bulunan Harun Reşit Kocagöz başkanlığındaki Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri ilk önce İçişleri Bakanlığının 07.08.2012 tarihinde yayınlanan kararnamesi ile Kandıra Kaymakamı olarak görevine başlayan Oktay Erdoğan’ı ve HSYK'nın 2012 Yılı Adli Yargı Kararnamesi ile Kandıra’ya Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Bülent Çelebi’yi makamında ziyaret etti. Başkan Karagöz; Kandıra’ya hoş geldiniz dediği Kaymakam Oktay Erdoğan ve Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Çelebi’ye yeni görevlerinde başarılar diledi. Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri daha sonra İzmit’teki dernek çalışmalarına yakın ilgi gösteren Kandıra Noteri Nazif Görgülü’yü makamında ziyaret ederek teşekkürlerini sundu.
KALABALIK HEYET
Ziyarete; Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Elektrik Elektronik Mühendisi Harun Reşit Kocagöz, Başkan Yardımcıları Diş Hekimi Turan Sarı, sigortacı Erdal Baykara, sanayici Günay Gülcü ve SAÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Bayrak, dernek yönetiminden Tesisat Teknikeri Salim Yaşar ve Avukat Abdurrahman Kaymak, Dernek Denetim Kurulu Başkanı Mali Müşavir Ahsen Okyar ve Denetim Kurulu Üyeleri Reklamcı Metin Gönül ve Ahmet Güngör ile Dernek Üyeleri Petrolcü Serkan Bebek, ses sanatçısı Sertaç Tugay, işadamı Umut Bulgurcu, Yurt İşletmecisi Yavuz Bektaş ve Bilgisayar Programcısı Murat Özer katıldı.
ÇİÇEK VE KİTAP
Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri, yeni ve genç Kandıra Kaymakamı Oktay Erdoğan ve Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Çelebi’ye bir buket çiçek ve Derneğin 9. Dönem kitabını,Kandıra Noteri Nazif Görgülü’ye de 19. Yıl hatıra tabağını takdim etti.

13 Eylül 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR