Tavşantepe’de alt ve üst yapı çalışmaları bitti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kocaeli genelinde başlattığı yol ve alt yapı seferberliği devam ediyor. Bir süredir İzmit’in Tavşantepe yollarında kanal...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kocaeli genelinde başlattığı yol ve alt yapı seferberliği devam ediyor. Bir süredir İzmit’in Tavşantepe yollarında kanalizasyon, yağmursuyu ve içme suyu çalışmalarını sürdüren İSU ve Fen İşleri ekibinin koordineli çalışmaları sonuç verdi. Alt yapı çalışmaları biten Tavşantepe Mahallesi’ne asfalt serilerek yollar hizmete açıldı.
 
TAVŞANTEPE’DE İNCELEME
Fen İşleri Daire Başkanı Tahir Akman ve Fen İşleri teknik ekibinin de yer aldığı incelemeler Tavşantepe Mahallesinde devam etti. Tavşantepe ana caddelerden ulaşımı sağlayan ara yollara kadar caddelerdeki üst yapı çalışmalarını inceleyen Fen İşleri Fen İşleri Daire Başkanı Tahir Akman, Tavşantepe’de yapılan koordineli çalışmanın bir örnek olduğunu ifade etti.
 
HİZMETE AÇILDI
Öte yandan Büyükşehir’e bağlı İSU ve Fen İşleri Daire Başkanlığı, yürüttüğü koordineli çalışma ile İzmit Kadıköy Mahallesi, Erenler Mahallesi, 28 Haziran Mahallesi ve Tavşantepe Mahalleleri’nde kanalizasyon, yağmursuyu ve içme suyu çalışmalarını sürdürüyor. Tavşantepe Mahallesi Tavşantepe Caddesi’nde alt yapı çalışmalarının tamamen bitmesi ile birlikte kazılan yollar asfaltlanarak hizmete açıldı.

12 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR