Cezaevi eğitim kampusu oluyor

        Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Sedat Duyar ve il yöneticileri, Kadir Engin, Murat Anar, Ümran Günal, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat...

 

 

 

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Sedat Duyar ve il yöneticileri, Kadir Engin, Murat Anar, Ümran Günal, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Başkan Duyar, yeniden seçilmesi dolayısıyla kutladığı Nevzat Doğan’a görevi boyunca başarılar diledi.

 

HERKESİN BAŞKANIYIZ

Doğan’dan bekledikleri özel hizmetlerin olduğunu dile getiren BBP’li Serhat Duyar, “Bunlar içinde içerisinde özellikle Yenimahalle’deki cezaevinin kaldırılmasını istiyoruz” dedi. BBP’li yöneticilere ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Başkan Doğan ise, “Eskiden olduğu gibi yeni dönemde de herkesin belediye başkanı olmaya devam edeceğim. Tüm hizmetlerimizin halkımızın huzuru ve mutluluğu için olacaktır” dedi.

 

LİSELER TAŞINMALI

Geride kalan 5 yılda önemli projelere imza attıklarını söyleyen Başkan Doğan, “Yeni dönem için projelerimiz hazır. Bu dönemde İzmit’imizin temel dönüşümü ile ilgileneceğiz. Özellikle şehrin merkezinde kalan ve kent efsanesi haline gelen Gazi Lisesi ve İzmit Lisesi’nin şehir dışına çıkarılması gerekiyor” dedi.

 

SAĞLIKLI EĞİTİM

Yenimahalle’deki cezaevi bölgesinin bir eğitim alanına dönüştürüleceğini söyleyen Doğan, şöyle konuştu: “Cezaevi alanını özellikle İzmit ve Gazi liselerinin de içinde bulunduğu bir eğitim kampusu olarak şekillendireceğiz. Cezaevinin yerine okul yapmak çok anlamlı olacak, ayrıca merkezdeki öğrenci ve trafik yoğunluğu da azalacak. Okulların şehir merkezinde olması öğrencilerin konsantresini bozabiliyor. Bu projeyle gençlerimiz daha sağlıklı eğitim alabilecekler.”

01 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR