Körfez Meclisi’nde Efe hüznü

Körfez Belediye Meclisi, ekim ayı toplantısını önceki gün toplantı salonunda, belediye başkanı İsmail Baran’ın da katılımı ile gerçekleştirdi. Toplam...

Körfez Belediye Meclisi, ekim ayı toplantısını önceki gün toplantı salonunda, belediye başkanı İsmail Baran’ın da katılımı ile gerçekleştirdi. Toplam 18 gündem maddesinin ele alındığı toplantıda geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe’nin hüznü vardı.

 

BARAN, EFE’Yİ ANDI

Meclisin açılışında konuşan belediye başkanı İsmail Baran, “İlçemizin değerli iş adamını, büyüğümüzü, dostumuzu kaybettik. Mustafa Efe’nin ani kaybı bizi büyük bir üzüntü içinde bıraktı. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi. Baran’ın konuşmasının ardından gündemdeki maddeler ele alındı.

 

GÜNDEM MADDELERİ TOPLANTIDA GÖRÜŞÜLDÜ

Yavuz Sultan Selim Mahallesi’ndeki parsel ile ilgili olarak uygulama imar planı değişikliği teklifi oybirliği ile kabul edildi. Ayrıca Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nin yapımı devam eden Çocuk ve Gençlik Merkezi için yardım talebi hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyonu raporu oy çokluğu ile, kurum müdürlüklerine ait çalışma yönetmeliklerinin revizyonu ise oy birliğiyle kabul edildi.

 

YARIN YİNE TOPLANACAKLAR

2017 mali yılı bütçesi ve belediye tarifelerinin görüşülmesi maddesi ise Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Ayrıca bu madde ile ilgili gelişmelerin görüşüleceği ekim ayının ikinci toplantısı ise 7 Ekim Cuma günü görüşülecek.

05 Ekim 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR