Demoday’16 basın lansmanı yapıldı

Tanıtım toplantısı, girişimci ve sanayicilerden büyük ilgi gördü. Toplantıya TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Arif Ergin, MARTEK Genel Müdürü Dr. Orhan Çöml...

Tanıtım toplantısı, girişimci ve sanayicilerden büyük ilgi gördü. Toplantıya TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Arif Ergin, MARTEK Genel Müdürü Dr. Orhan Çömlek, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, MARKA Genel Sekreteri Mustafa Ayhan, STK temsilcileri, sanayici ve girişimciler katıldı.

 

İŞBİRLİĞİ YAPILACAK

“Girişime yatırım, geleceğe yatırım” sloganıyla yola çıkan DemoDay'16 lansmanı, TÜBİTAK Marmara Teknokent koordinasyonunda, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı desteği ve birçok öncü kurumun işbirliğiyle gerçekleştirildi. Lansmanda, DemoDay platformuna nasıl üye olunacağı, girişimci ve yatırımcıların ne şekilde bir araya geleceği, bundan sonra nasıl bir süreç izleneceği konuları ele alındı.

 

DEMODAY NEDİR?

Demoday Türkiye’nin en yenilikçi, yaratıcı, başarılı ve geleceği parlak girişimlerini seçen, seçilen bu başarılı girişimleri yeni değer ve fırsatlar yaratan yatırımcılarla buluşturmayı hedefleyen bir platformdur. Bu platform ile Türkiye’de ilk defa TÜBİTAK Marmara Teknokent A.Ş. liderliğinde platform ortaklarıyla birlikte yeni iş ortaklıkları ile yüksek getirileri hedefleyen Türkiye’nin en başarılı ve büyüme potansiyeli yüksek girişimcileri ile yatırımcılar buluşturularak, bu girişimlerin büyüme ve girişim sermayesi yatırımları almaları sağlanacak. DemoDay'de finansa ihtiyaç duyan girişimciler ve teknoloji odaklı girişimlere yatırım yapmak isteyen yatırımcılar bir araya getirilerek, sağlıklı bir ortamda sürdürülebilir bir ilişki kurmalarının temeli atılacak.

19 Nisan 2016 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR