Civelek, Azak’ı alnından öperek kutladı

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, genel seçimlerde yaptıkları çalışmalarla AKP’nin yüzde 52 oy oranına ulaşmasında büyük etkisi olan İl Gençlik Kolları B...

BÜYÜT

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, genel seçimlerde yaptıkları çalışmalarla AKP’nin yüzde 52 oy oranına ulaşmasında büyük etkisi olan İl Gençlik Kolları Başkanı Ercan Azak’ı alnından öperek kutladı.

AKP İl Gençlik Kolları, seçim sonrası ilk toplantısını parti binasında önceki akşam yaptı. Toplantıya İl Başkanı Mahmut Civelek de katıldı. Seçim çalışmalarındaki üstün gayretleri nedeniyle gençlere teşekkür eden Civelek, İl Gençlik Kolları Başkanı Ercan Azak’ı tebrik ederek, alnından öptü. Toplantı öncesinde açıklama yapan Ercan Azak “Yüzümüzü ağartan çok önemli bir seçimi başarıyla geçtik. Bunun haklı gururunu yaşıyoruz. Gençlik kolları olarak sahada çalışma yapıyoruz. Diğer siyasi partilerin gençlik kolları ile zaman zaman aynı ortamda bulunduk. Gençler olarak herhangi bir tartışma, kavga, çekişme, hazımsızlık durumuyla karşılaşmadık. Bu anlamda olgunluk gösteren tüm siyasi parti gençlik kollarına teşekkür ediyorum. Medeni bir ortamda seçim yaşanmıştır” dedi.

YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK
AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ise “Gençlik kolları görevini hakkıyla yerine getirdi. Özellikle Gebze’de yapılan mitinge büyük özveri gösterdiler. Bu çalışmalar aynı heyecanla devam edecek. Seçim zaferi geride kaldı. Bundan sonra yerel seçim çalışmalarına başladık” dedi. AKP Genel Merkezi’nden tebrik aldığını belirten Civelek, “SKM Genel Merkez Başkanı Mustafa Ataş, seçim sonuçlarının açıklanmasından sonra saat 24.00 sularında beni genel merkezden aradı. Seçim sonuçlarından duydukları memnuniyeti dile getirdi” diye konuştu.

“SAYEMİZDE ZENGİN OLDULAR”
AKP’liler olarak yapacakları piknik hakkında bilgi veren Civelek “İlçelerimizle görüşmelerimiz devam ediyor. İlçe danışma formatında toplantılar yapılacak. Teşkilatlara teşekkür edeceğiz. Bakanımız ve milletvekillerimizle büyük bir piknik yapılacak. Pazar günü olacak. Kaynaşma ve sevgi pikniğinde bir araya geleceğiz” açıklamasında bulundu. Genel seçimler öncesinde iddiaya girip girmediğinin sorulması üzerine Civelek “Bizim sayemizde çok kişinin zengin olduğunu duyduk. İş adamları beni arayarak oy vermedikleri halde iddiaya girmişler. AKP kazanır diye girmiş. Biri 10 takım elbise 20 gömlekten iddiaya girmiş. Ben kimseyle iddiaya girmedim” dedi.

17 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR