Kağıtspor yönetimi basını unutmadı

SEKASEM BASINI BÜYÜLEDİ Basın mensupları özel araçla alınarak, SEKASEM spor salonu tek tek gezdirildi. Çalışmalar hakkında bilgi verilirken, devam...

SEKASEM BASINI BÜYÜLEDİ

Basın mensupları özel araçla alınarak, SEKASEM spor salonu tek tek gezdirildi. Çalışmalar hakkında bilgi verilirken, devamında Antikkapı Resturant’ta spor basınıyla beraber Basın Onur Günü yemekte kutlandı. Toplantıya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulüp Başkanı Ali Yeşildal, eski Başkan İslam Yücel, kulüp yöneticileri ve kentin yazılı ve görsel basınının müdürleri ve muhabirleri katıldı. İlk olarak, SEKASEM de yer alan çeşitli spor branşları için yapılmış spor salonlarını tek tek gezdiren ve bilgiler veren Kocaeli Büyükşehir Belediyespor  Kağıtspor yöneticileri, basın mensuplarıyla röportajlar yaptı, sporcular da bol bol görüntülendi.

 

SPOR MÜDÜRLERİNE PLAKET

SEKASEM de yapılan gezi ve bilgilendirmenin ardından, Kulüp Başkanı Ali Yeşildal, yöneticiler ve basın mensuplarını Antik Kapı Restoran’da ağırladı. Yemekte Kağıtspor Kulübü’nün faaliyetleri ile ilgili güzel bir sunum yapıldı. Kulüp Başkanı Ali Yeşildal konuşmasında “Sizleri burada ağırlamaktan gurur duyuyorum. Basın gününüz kutlu olsun” dedi. Yeşildal konuşmasında “Bundan sonra ayda bir kez spor basını ile birlikte çeşitli spor tesislerinde bir araya gelip belediye  ve sportif  faaliyetler hakkında fikir alış verişinde bulunacağız. Basın için futbol turnuvasını birlikte organize edeceğiz. Ayrıca yaz aylarında yüzmek için yüzme havuzumuzdan, spor tesislerinden basınımız da yararlanacak” dedi.

 

GÜROL VE KARAN DA KATILDI

Yemeğe Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Muhasip Sercan Özden, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Başkanı İbrahim Erdoğan, Türkiye Gazeteciler Federasyon Başkanı Yılmaz Karaca, Türkiye Spor Yazarları Derneği Kocaeli Temsilcisi Metin Karan, yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Başkanı Dr. Ali Yeşildal, 2. Başkan İslam Yücel, yönetim kurulu üyeleri Hamza Bakkal, Hasan Yılmaz, Bekir Köksal, Mehmet Yasin Özlü, Muhammet Fevzi Karabıyık, Fikret Yıldız, Hüseyin Coştur, Ömer İslamoğlu ve Ömer Bahadır ile spor danışmanları da ev sahipliği yaptı. Yemek sonrasında gazeteciler ve  Kağıtsporlu yöneticiler birlikte sohbet ederken eski anılarıyla hoşbir ortam yarattılar. Toplantının sonunda Mavi-Beyazlı kulüp yöneticileri, gazeteleri adına, spor müdürlerine plaket takdim etti.

haa-004.jpg

15 Ocak 2016 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR