İşeri: Cumhurbaşkanı mı Cumhur Başkanı mı?

CHP Gençlik Örgütleri Sekreteri Hüseyin İşeri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kentimize gelişi nedeniyle halkın isyan etme aşamasına geldiğini...

CHP Gençlik Örgütleri Sekreteri Hüseyin İşeri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kentimize gelişi nedeniyle halkın isyan etme aşamasına geldiğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kentimze yaptığı ziyaretler nedeniyle CHP Kocaeli Gençlik Örgütleri Sekreteri Hüseyin İşeri yazılı bir açıklama yaptı. İşeri yaptığı açıklamada "durum öyle enteresan ve vahim ki bulunduğu makama, tarihine, Cumhuriyete saygıdan yoksun şahıs başkanlık uğruna ülkenin her köşesinde dökülen kanlara göz yummaktadır" dedi.

KOLTUK UĞRUNA

İşeri konuşmasında Soma faciasını da hatırlatarak"301 madencimiz yaşamını yitirdi fakat madencilerimiz, işçi emekçilerimiz için çalışma şartlarını iyileştiren hiçbir adım atılmadı. Fakat şov peşinde koşan, ülkeyi tekeline almak için kardeşim dediği insanları tek kalemde satan şahıs şehitlerimize rağmen ilimize bilmem kaçıncı açılış şenliğine katılıp bilmem kaç milyar liralık eser ve hizmetin açılışını yapmış” ifadelerinde bulundu.

 

BAŞKA İŞİ YOKMUŞ GİBİ

Sitem dolu konuşmalarına devam eden İşer, "Belediyeye ait araçlardan ve belediye hoparlörlerinden yapılan anonslar halkı isyan aşamasına getirmiştir. Bırakın açılışı şenliği efendiler. Her gün evlatlarımız şehit oluyor. Ülkenin birliğini ve bütünlüğünü sağlamaya çalışmak asıl göreviniz iken göz boyamaya çalışmayın. Belediyenin görevi vatandaşına en iyi hizmeti götürmek, Cumhurbaşkanının görevi ülkeyi barış, huzur, birlik ve beraberlik içinde bir arada tutmaktır. Cumhurbaşkanının muhtarları toplamak, ana muhalefet partisini eleştirmek, insanları din ırk ve mezhep açısından eleştirmek, Cumhuriyet tarihini tanımamak, hukuku yok saymak, hükümete darbede bulunmaktan başka bir görevi yok gibi" diye konuştu.

Ahmet HAZER

14 Mayıs 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR