Ticaret Odasından Ucuz Akaryakıt Girişimi

Gebze Ticaret Odası'nın (GTO), üyelerinin ucuz akaryakıt kullanabilmesi için petrol dağıtım şirketleriyle görüştüğü bildirildi.Gebze Ticaret Odası'nın...

BÜYÜT

Gebze Ticaret Odası'nın (GTO), üyelerinin ucuz akaryakıt kullanabilmesi için petrol dağıtım şirketleriyle görüştüğü bildirildi.

Gebze Ticaret Odası'nın (GTO), üyelerinin ucuz akaryakıt kullanabilmesi için petrol dağıtım şirketleriyle görüştüğü bildirildi.

GTO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, üyelerin ucuz akaryakıt kullanabilmesini temin etmek amacıyla Türkiye'nin en büyük petrol dağıtım şirketleri ile görüşmelerin sürdürüldüğü belirtilerek, uygulamadan yararlanmak isteyen GTO üyelerinin 17 Şubat Cuma gününe kadar müracaat ederek araç sayılarını bildirmesi gerektiği kaydedildi.

Başvuru süresinin başlamasından itibaren ilk 3 günde 355 üye firma ve 7 kooperatifin toplam 4 bin 328 araç bildirdiğine işaret edilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"GTO tarafından uygulamaya konulacak indirimli akaryakıt ile ilgili çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. GTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Mican başkanlığında Türkiye'nin en büyük petrol dağıtım şirketleri ile görüşmeler devam ederken, uygulamadan yararlanmak isteyen GTO üyeleri de araç sayılarını bildiriyorlar. İndirimli akaryakıt uygulamasından yararlanmak isteyen GTO üyeleri, (262) 646 60 77 (Dahili 1306) numaralı telefondan veya 'gakpinar@gebzeto.org.tr' adresinden başvuruda bulunmaları gerekiyor."

10 Şubat 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR