Bu millete hizmet etmek isteyen herkesi bekliyoruz

AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek Aday adaylık süreci ile açıklamalarda bulunarak “Bu memlekete hizmet etmek isteyen herkesi partimize bekliyoruz”...

BÜYÜT


AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek Aday adaylık süreci ile açıklamalarda bulunarak “Bu memlekete hizmet etmek isteyen herkesi partimize bekliyoruz” dedi.
AKP İl Başkanı Mahmut Civelek makamında yaptığı açıklamada, aday adaylık sürecinin ülkeye ve Kocaeli’ye hayırlı olmasını diledi. Başvuruların ilçe başkanlıklarına yapılacağını ifade eden Civelek, İl başkanlığına büyükşehir belediye başkan aday adaylıklarının alınacağını söyledi. Sürecin 1 Ekimde başladığını ancak, yarın Ankara’da yapılacak olan İl Başkanları toplantısı sonrasında başvuruların geleceğini söyledi.
TOPLANTIDAN SONRA NETLEŞECEK
İl Başkanları toplantısında aday adaylık sürecinin nasıl yürütüleceği başvuruların hangi hallerde yapılması gerektiği ve teşkilatlardan istifalar hakkında nasıl bir çalışma yürütüleceği hakkında Başbakan tarafından bilgilendirme olacağını belirten Civelek, İl Başkanları toplantısından sonra her şeyin netleşeceğini sözlerine ekledi. 3 Ekimden itibaren de ortamında şenleneceğini dile getirdi.
SKM 1 KASIMDA START ALIYOR
Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM )’nin 1 Kasım itibariyle çalışmaya başlayacağını söyleyen Civelek, “Teşkilat yapısı durumunda kadın kolları, gençlik kolları yapılanmasında sandık kurullarında olduğu gibi nasıl Türkiye birincisi olduysak SKM çalışmalarında da herkesten bir adım öndeyiz” dedi. SKM çalışmaları kapsamında programların tamamen hazır olduğunu ifade eden Civelek, “Hangi belediye başkanını, hangi milletvekilinin ne zaman nereye gideceği bellidir ve sandık danışma meclislerimiz üye ziyaretlerimiz hepsi hazırdır” dedi.
HER İLÇEDEN BAŞVURU ALINACAK
Teşkilat olarak çalışmalarını sürdüreceklerini ve Kocaeli için mevcut belediye başkanları da genel merkezin belirlemesi halinde en iyi adaylarla seçime gireceklerini dile getiren Civelek, “Daha önce devam edilecek belediye başkanlarının olduğu ilçelerde aday adaylığı alınmayacağı hakkında açıklamalar yapmıştık. Ancak, aday adaylığı sürecinin öne alınmasıyla birlikte böyle bir durum ortadan kalkmıştır ve bütün ilçelerden aday adaylığı alınacaktır. AK Parti teşkilatı olarak, ‘Ben Recep Tayyip Erdoğan ile siyaset yapmak istiyorum, bu millete hizmet etmek istiyorum’ diyen herkesi partimize bekliyor, aday adayı olmaya davet ediyoruz” dedi. Demokrasinin sonuna kadar yaşanılacağı günlerin içinde olunduğunu belirten Civelek, kadınları siyaset sahnesinde görmek istediklerini belirtti.

01 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR