Bahçeli, Kocaeli teşkilatını övdü

Partilileri darbe süreci hakkında bilgilendiren Bahçeli, Kocaeli teşkilatını da övgü dolu sözlerle karşıladı MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, 9 Ekim 2016...

Partilileri darbe süreci hakkında bilgilendiren Bahçeli, Kocaeli teşkilatını da övgü dolu sözlerle karşıladı

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, 9 Ekim 2016 tarihinde başlayacak olan kongre takvimi ile ilgili olarak ilçe başkanları ile birlikte parti genel merkezini ziyaret etti. MHP’liler, Ankara’ya gittiklerinde ilk ziyaretlerini ise partinin kurucusu olan merhum Alparslan Türkeş’in kabrine yaptılar.

 

SANCAKLI YALNIZ BIRAKMADI

Kocaeli heyetini Ankara’daki ziyaretinde ilimiz milletvekili Saffet Sancaklı da yalnız bırakmadı. Daha sonra Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli tarafından ağırlanan Kocaeli MHP’liler, süreçle ilgili bilgi aldılar. Bahçeli, partililere 15 Temmuz darbe girişimi ve ülkenin yaşadığı sorunlar hakkında bilgiler verdi. Ayrıca Kocaeli teşkilatına da övgü dolu sözlerde bulundu.

 

“BAHÇELİ HAKLI ÇIKTI”

Ziyaret hakkında konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, FETÖ/PDY ile ilgili süreçte bir kez daha parti liderlerinin ne kadar haklı olduğunun anlaşıldığını dile getirdi. 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminin yaralarının sarılmasının uzun süreceğini belirten Ünlü, “İnşallah bir daha böyle bir süreç yaşanmaz” temennisinde bulundu.

10 Ağustos 2016 Kocaeli- SiyasetYÜKLENİYOR