“Anne çocuk el ele, eğitimli geleceğe”

Gölcük Belediyesi’nin Vizyon 2023 kapsamında, Gölcük Kent Konseyi ve Kocaeli Üniversitesi işbirliği ile hazırladığı, “Anne Çocuk El ele, Eğitimli Gele...

BÜYÜTGölcük Belediyesi’nin Vizyon 2023 kapsamında, Gölcük Kent Konseyi ve Kocaeli Üniversitesi işbirliği ile hazırladığı, “Anne Çocuk El ele, Eğitimli Geleceğe” projesi hazırlanan program doğrultusunda başladı.

Gölcük Belediyesi’nin Vizyon 2023 kapsamında, Gölcük Belediyesi, Gölcük Kent Konseyi ve Kocaeli Üniversitesi işbirliği ile hazırlanan, Anne Çocuk El ele, Eğitimli Geleceğe projesi ile örnek işbirliği devam ediyor.
Proje kapsamında annelere ve anne adaylarına “Aile ve Çocuk İletişimi, Gelişim Dönemleri ve Sorunları, Etkili ve Olumlu Disiplin Yöntemleri ve Sorunları, Okul Öncesi Eğitimin Önemi ve Gerekliliği, Çocuk ve Oyun, Oyuncak Seçimi ve Evde Oyun Materyali Hazırlama, Çocuk Beslenmesi, Anne ve Baba Tutumları, Televizyon ve Çocuk, Erken Çocuklukta Bilimsel Düşüncenin Gelişmesi, Erken Çocuklukta Ev Ortamında Matematik Kavramların Kullanılması, Risk Grubundaki Çocuklar, Çocuklarla Ev Dışı Ortamlarda Kavramsal Etkinlikler Planlama, Okul Öncesinde Değerler Eğitimi, Erken Çocukluk Döneminde Sorumluluk Eğitimi” konularında belirli bir program dahilinde, konularının uzmanı Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyelerince hazırlanan program kapsamında seminerler veriliyor.
HER CUMA GÜNÜ
İnteraktif bir ortamda yapılan eğitimlerde anne çocuk el ele eğitimli geleceğe programının ikinci dersi Kocaeli Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Yıldız Ulusoy, “Aile ve Çocuk İletişimi” konusunda eğitim verdi. Gölcük Belediyesi Sanat Galerisinde gerçekleştirilen eğitimler her hafta cuma günleri saat 14.00’te yapılıyor.

26 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR