DMYK Kataloğu için start verildi...

Kocaeli Gazetesi’nin editörlüğünde, inşaat sektörün nabzını tutan DOĞU MARMARA İNŞAAT DÜNYASI DERGİSİ yayın hayatına başlıyor.Bölgemizin, İnşaat sektö...

BÜYÜT

Kocaeli Gazetesi’nin editörlüğünde, inşaat sektörün nabzını tutan DOĞU MARMARA İNŞAAT DÜNYASI DERGİSİ yayın hayatına başlıyor.

Bölgemizin, İnşaat sektörüne ışık tutmak amacıyla yayın hayatına başlayacak dergimiz, dopdolu ve zengin içeriğiyle, Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörüyle ilgili güncel haber ve röportajların yer alacağı dergimiz, tasarım ve içeriğiyle de göz dolduruyor. İki ayda bir yayınlanacak olan, dernek ve sektörle ilgili yönlendirici ve bilgilendirici haberlerin yer aldığı ‘’İnşaat Dünyası Dergisi’nde yerel yönetimlerin çalışmaları, sektörün duayenleri ile yapılan röportajlar, sektörün trendleri, özel kapak dosyası ve güncel haberler yer alıyor.
Hedef kitlesini; Doğu Marmara ‘ya bağlı, Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce, Yalova illerine ve Gebze ilçesindeki, inşaat yatırımcılarının, müteahhitlerinin ve İnşaat malzemecilerinin oluşturduğu dergi sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Kendi illerinin en etkin beş yerel gazetenin güç birliği;

KOCAELİ GAZETESİ
YALOVA GAZETESİ
GEBZE GAZETESİ
ADA POSTASI (SAKARYA)
DÜZCE POSTASI
Gazeteleri ile aynı gün ücretsiz dağıtılacaktır.

01 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR