Köken, Umreye gidecekleri uğurladı

Ramazan ayında, Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder’in de içinde bulunduğu vatandaşları, İklim Tur kafilesi ile umre yolculuğuna çıktı. Umreye gidecekl...

BÜYÜT

Ramazan ayında, Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder’in de içinde bulunduğu vatandaşları, İklim Tur kafilesi ile umre yolculuğuna çıktı. Umreye gidecekler için Kuran okundu, vatandaşları ve İlçe Başkanı Yunus Özder’i bu manevi yolculukta Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken yalnız bırakmadı.


UMRENİN HİSSİ TARİF EDİLEMEZ

22 gün boyunca umre görevinin yerine getirecek vatandaşları kutsal topraklara Belediye Başkanı Ünal Köken eşliğinde umreye gidecek kişilerin yakınları uğurladı. Umre yolunda, yolculuk etmenin hissi tarif edilemeyeceğini belirten Başkan Köken, “Allah sağ salim dönmeyi nasip etsin diyerek ülkemiz ve tüm Müslüman alemi için dua edin” dedi.


GİDEMEYENLERE DE NASİP OLUR

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken; “Allah sizlere bu yolculuğu nasip etti. İnşallah, gidemeyenlere de nasip eder. Kutsal yerlere giderek bu ibadetlerimizi daha da taçlandırmak istiyoruz. Geri döndüğümüz zaman ise yaşantılarımızı orda kazandığımız güzel tatlarla, devam ettirmeyi, ibadetlerimizi de o huzuru duyarak yapmayı inşallah Allah hem sizlere hem de bizlere nasip eder” dedi.

02 Temmuz 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR