Çankırılılardan Altuntaş’ı ağırladı

        MHP Derince Belediye Başkan adayı Halit Altuntaş, önceki akşam Buhara 33’de Çankırılılar Derneği’nin konuğu oldu. Gerçekleştirilen ziyarette i...

BÜYÜT

 

 

 

 

MHP Derince Belediye Başkan adayı Halit Altuntaş, önceki akşam Buhara 33’de Çankırılılar Derneği’nin konuğu oldu. Gerçekleştirilen ziyarette ilçe başkanı Emin Şimşek, meclis üyesi adayları ve partililer de hazır bulundu. Ziyarete toplam bin 700 üyesi bulunan Çankırılılar Dernek Başkanı Bahadır Aligül ve yönetimi ev sahipliği yaptı.

 

MUHATABIMIZ YOK

MHP’lilere ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden dernek başkanı Bahadır Aligül, “Biz elbette tarafsız bir derneğiz. Kendisini başkanlığı döneminden biliyoruz. Bizler için çok değerli olduğunu söylemek istiyoruz” dedi. Çankırılıları selamlayan başkan adayı Halit Altuntaş ise, “Geçmiş dönemlerde bağımsız adaylar bile seçim kazanmış. Çünkü insanlar ulaşabileceği, dertlerini anlatabileceği aday ararlar. Burada daha önce de görev yaptık. Önemli hizmetler yaptık. Muhatabımız burada olsa daha rahat bir şekilde konuşabilirim” dedi.

 

BATTI AMA ÇIKAMADI

Sözlerine devam eden Altuntaş, “Size söyleyebileceğim şey bizim 1 dönemde yaptığımızı bizden sonra gelenler 2 dönemde yapamadı. Büyükşehir’in yaptığı hizmetleri biz yaptık diyorlar. Yaptıkları battı-çıktılar hatalı. Kötü bir yönetim başımızda. Derince’nin iyi yönetime ihtiyaç duyduğunu biliyoruz ve bu nedenle sizlerden desteklerinizi istiyoruz” ifadelerini kullandı. Altuntaş, daha sonra dernek üyelerinin sorularını yanıtladı.

 

 

24 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR