Okul arkadaşlarından Üzülmez’e sürpriz ziyaret

Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü 1982 girişli öğrencilerin oluşturduğu grup, aynı zamanda sınıf arkadaşları olan Ka...

BÜYÜT

Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü 1982 girişli öğrencilerin oluşturduğu grup, aynı zamanda sınıf arkadaşları olan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i hem tebrik ettiler hem de bu yılki buluşmalarını Kartepe’de gerçekleştirdiler. Sınıf arkadaşlarının sürpriz ziyareti ile mutlu olan Başkan Üzülmez, Kartepe’nin eşsiz güzelliklerini dost sohbetleri ile pekiştirdi.

 

Okul arkadaşlarından Mecit Ulusoy’un organize etiği sürpriz ziyarette otuz beş sınıf arkadaşıyla hasret gideren Başkan Üzülmez, konuklarıyla birlikte hafta sonunu Kartepe turu yaparak geçirdi. Okul arkadaşları, 30 Mart Yerel Seçimlerinde Kartepe Belediye Başkanı seçilen Başkan Üzülmez’e hem tebrik ettiler hem de yıllık sınıf buluşmasını ilçenin eşsiz doğal güzelliklerini keşfederek geçirdiler. Anıları yad edildiği ve yeni hatıraların paylaşıldığı Kartepe turu dağ yolu üzerinde Sıcacık Mola Restaurrant’ta içilen çay ve kahveler ardından başladı. Sapanca Gölü ve Kartepe manzarasını fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştiren başkanın sınıf arkadaşları Alabalık Vadisi ve Ekoköy’de farklı tadlar ile tanıştılar.

 

Sukay Park Tesisleri, Golf Kulübü, zirvede ATV turu ile her türlü sportif aktiviteyi yerinde gören ve ilçenin sosyokültürel dokusunu keşfeden arkadaşlarına rehberlik eden Başkan Üzülmez, ilçe hakkında bilgilendirmede bulundu. Kartepe’ye hayranlıklarını dile getiren başkanın sınıf arkadaşları adına Mecit Ulusoy, “Sınıf arkadaşımız olan Hüseyin Üzülmez’e öncelikle yeni görevinde başarılar dileriz. Başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğimiz arkadaşımızın her zaman yanında olarak destekleyeceğiz. Bu yılki buluşmamızda gösterdiği ev sahipliği için de ayrıca teşekkür ederiz. Kartepe vatanın cennet köşelerinden bir tanesi, bu güzide ilçeyi görüp tanımak ayrı bir mutluluk kaynağı oldu. Bizlerde bu güzellikleri paylaşarak ilçenin gönüllü elçileri olarak Kartepe’yi her platformda tanıtacağız” dedi.

 

Başkan Üzülmez de, arkadaşlarını Kartepe’de ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Eski günleri anmak çok güzel. Bu yılki buluşmaya ev sahipliği yapmak ve Kartepemizin güzelliklerini arkadaşlarımla paylaşmaktan zevk duydum. Okul hatıralarımızı belleğimizde yeniden canlandırırken gelecek yıllarda yüzümüzde bir tebessümle yad edeceğimiz bir Kartepe turu yaşadık. Bu organizasyonun oluşturulmasında rol alan ve katılımları ile beni sevindiren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

08 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR