Kuzey bebekle ilgili soruşturma devam ediyor

Kuzey bebeğin babası Okan Bal, askerden döndü. Minik oğlu Kuzey’in yaşadığı sağlık rezaleti için İl Sağlık Müdürlüğü’ne çağrılan Okan Bal, “Ben yandım...

BÜYÜT

Kuzey bebeğin babası Okan Bal, askerden döndü. Minik oğlu Kuzey’in yaşadığı sağlık rezaleti için İl Sağlık Müdürlüğü’ne çağrılan Okan Bal, “Ben yandım başka kimse yanmasın” dedi.

Fidan ve Okan Bal çiftinin 1 buçuk yaşındaki oğulları Kuzey Ali Bal ile ilgili soruşturma devam ediyor. Bilindiği gibi Kuzey bebek, boğanıza elma parçası kaçtığı için soluksuz kalmış, hemen hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Kalbi duran Kuzey bebeği Derince Eğitim Araştırma Hastanesi doktorları geri getirmiş ancak KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevki sırasında ambulans rezaleti yaşanmıştı. Yaşanan rezalet gazetemiz aracılığıyla kamuoyuyla paylaşılmış, Valilik konuya el atmıştı.

BABASI ASKERDEN DÖNDÜ
Kısa bir süre önce askerden dönen Kuzey bebeğin babası Okan ile annesi Fidan Bal geçtiğimiz gün İl Sağlık Müdürlüğü’ne çağrılarak ifadeleri alındı. Kuzey bebeğin babası Okan Bal, “Ben yandım, başkasının yanmasını istemem. Bu güne kadar İl Sağlık Müdürü dâhil hiç kimse ilgilenmemiş ” diye feryat etti. Aile görevlerini yerine getirmeyenlerin cezalandırılması için sürecin takipçisi olacaklarını söyledi.

06 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR