Tümsiad Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürünü ziyaret etti

Yılmaz; Aydın’a Kocaeli de sizlerle Kocaeli halkı için birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağız diyerek yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde...

BÜYÜT

Yılmaz; Aydın’a Kocaeli de sizlerle Kocaeli halkı için birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağız diyerek yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

Bilim, sanayi ve teknoloji il müdürlüğü çatısı altında Tümsiad’lar ve ticaret ve sanayi  odalarının bir araya gelip Kocaeli için istişare toplantıları yapmasının Kocaeli’ye büyük fayda sağlayacağını söyleyen Yılmaz, sayın Aydın’ın bu istişare toplantılarına öncülük etmesini istedi.

 

Aydın; Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneğinin bu nazik ziyareti için kendilerine teşekkür ediyorum, bizde Kocaeli’de Tümsiad’lar ve Kocaeli halkına fayda sağlayan tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte çalışmaktan memnun oluruz. Bizler burada olduğumuz sürece Kocaeli deki herkesimle dirsek teması halinde olacağız.

 

Aydın; Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi için Tümsiad gibi siadların birlikte ortak akılla çalışması gerektiğini, aynı hedefe doğru güç birliği halinde hareket etmeleri lazım. Bizler sanayici ve iş adamlarımızın yapacakları yatırımlarda çevreyi, halkın güvenliğini ve refahını da düşünerek en uygun ve olgun hale getirmek için uğraşıyoruz. Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi hizmet sektöründen üretim ve teknoloji sektörlerine daha çok yatırım yapması gerekli. Bakanlığımız bundan dolayı ar-ge ye önemli teşvikler sağlamaktadır.

 

Sıcak ve samimi ortamda gerçekleştirilen ziyarette Kocaeli ve Marmara bölgesinde yeni yatırımlar konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

 

20 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR