GEDOSK’tan Balkan Türkleri’ne destek

Balkan Türkleri Platformunda Dağcılık ve Doğa sporları söyleşisi düzenlendi…Gebze Doğa Sporları Kulübü (GEDOSK) Balkan Türkleri Platformunda dağcılık...

BÜYÜT

Balkan Türkleri Platformunda Dağcılık ve Doğa sporları söyleşisi düzenlendi…

Gebze Doğa Sporları Kulübü (GEDOSK) Balkan Türkleri Platformunda dağcılık ve doğa sporları ile ilgili söyleşi ve slayt gösterisi gerçekleştirdi.

AKTİVİTELER ARTIYOR
GEDOSK Kulüp Başkanı Hasan Boyacı ve Rıdvan Şükür tarafından yapılan tanışma ve bilgilendirme amaçlı ziyarette GEDOSK tarafından 15 yıldan günümüze kadar yapılan faaliyetler hakkında platform üyelerine bilgi verildi. Slayt gösterisinde ise yapılan kış faaliyetleri anlatıldı. Dağcılıkta ve doğa sporlarında kullanılan malzemeler hakkında da bilgilendirmenin yapıldığı söyleşi sonunda, ileri bir tarihte Kocaeli sınırları içerisinde ortak faaliyet yapma kararı alındı.

NASUH MAHRUKİ SÖYLEŞİSİNE DAVET ETTİLER
Doğa sporları ve dağcılığın Kocaeli’ndeki en eski kulübü olan GEDOSK, önümüzdeki hafta sonu Gebze Ticaret Odasında gerçekleştirilecek Nasuh Mahruki’nin konuk olacağı “Dağcılık ve Doğa Sporları “ söyleşisine platform üyelerini de davet etti. Söyleşi sonunda Kulüp Başkanı Hasan Boyacı Balkan Türkleri platformu üyelerine GEDOSK flamasını hediye ederken Kulüp üyesi Rıdvan Şükür ise “Herkes için dağcılık” isimli kitabı hediye etti.

21 Şubat 2011 Kocaeli- Asayiş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR