Mehmet Eryürek kızını evlendirdi

AKP Kocaeli Teşkilatı’nın bir önceki ilçe kongrelerinde tek aday dayatması yapılmış, 6 yıldır Derince İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Eryürek...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Teşkilatı’nın bir önceki ilçe kongrelerinde tek aday dayatması yapılmış, 6 yıldır Derince İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Eryürek, bu nedenle AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ile ters düşerek partisinden istifa etmişti. Derince’de geniş bir kesim tarafından sevilen ve sayılan, Foto Mehmet olarak da bilinen Eryürek, dün akşam en mutlu günlerinden birini yaşadı. Eryürek, kızı Nur’u, görkemli bir düğünle telli duvaklı gelin etti.

 

MHP’LİLER İLGİ GÖSTERDİ

Mehmet Eryürek ile Aysel Hanım’ın kızları Nur ile Recai ve Hanife Erol çiftinin bankacı oğulları Gökhan’ın nikah ve düğün merasimleri önceki akşam Yenikent Venüs İş Merkezi’nde bulunan Tanyıldız Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Törene yoğun katılım olurken, özellikle Eryürek’in 30 Mart yerel seçimlerinde destek verdiği MHP’lilerin düğüne ilgisi büyüktü. Tören beklenin aksine pasta kesimi, ilk dans ve sonrasında çalan oyun havaları ile başladı.

 

CÜZDAN ALTUNTAŞ’TAN

Pistin bir an olsun boş kalmadığı düğün merasiminin ortalarında nikah merasimine geçildi. Genç çiftin kalabalık nikah şahitleri arasında MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek, MHP Derince Belediye Başkan Adayı Halit Altuntaş, Büyük Birlik Partisi MYK Üyesi Serhat Duyar, BBP İl Başkanı Şeref Gönenli ve MHP’li yöneticiler yer aldı. Kıyılan nikahın ardından çifte evlilik cüzdanını Halit Altuntaş, mutluluk dileklerini belirterek takdim etti.

 

USTAOĞLU ÇEKİNDİ

Nikah şahitleri ve protokol üyeleri nikah merasimi sonrası genç çiftle ve Mehmet Eryürek ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek salondan ayrıldı. Eryürek’in 6 yıl boyunca ilçe başkanlığını yaptığı AKP’den de düğüne katılım oldu ancak yok denecek kadar azdı. AKP Başiskele İlçe Başkanı Mehmet Ustaoğlu ve AKP Körfez İlçe eski Başkanı Engin Koyun da düğünde yer aldı. Ustaoğlu’nun, salon fotoğrafçısına Eryürek ile poz verip, basına ise “Siz şimdi bunu haber yaparsınız” diye çekinip fotoğrafa girmek istememesi dikkat çekti.

 

SALON DOLUP TAŞTI

CHP’den de düğüne katılım sağlayanlar oldu. CHP Derince Belediye Başkan Adayı Hakan Savaş, düğünün sonlarına doğru salona gelerek Eryürek’i tebrik eden isimlerdendi. Geniş bir salonda gerçekleştirilen düğün töreninde tüm masalar dolmuş, balkon kısmına dahi insanlar taşmıştı. Çiftin takı merasiminde uzun kuyruklar oluştu. Genç çiftin bundan sonraki yaşamlarını damadın ikameti olan Derince 60 Evler’de geçireceği öğrenildi.

23 Eylül 2014 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR