Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinden KTO’ya ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı olarak, Kocaeli Sanayi Odası’nın koordinatörlüğünde Bahar Baykal’ın başkanlığındaki TOBB Kocaeli İ...

BÜYÜT

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı olarak, Kocaeli Sanayi Odası’nın koordinatörlüğünde Bahar Baykal’ın başkanlığındaki TOBB Kocaeli İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu’nun yeni oluşan icra komitesi üyeleri, Körfez Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

 

Kocaeli İl Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerini, KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe beraberinde, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Zımba, Erkan Çağlayan, Ahmet Kırcı, Veli Yıldız, Mustafa Genç ve Meclis Üyesi Ali Çakır’ın aralarında bulunduğu heyet karşıladı.

 

Ziyarette Kadın Girişimciler Kurulunun yeni dönem çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi veren Başkan Bahar Baykal, Körfez Ticaret Odası Yönetiminin de desteği ile çalışmalarını hızla devam ettirecekleri yönünde bilgi verdi.

 

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe kadınların ticari hayatta pozitif ayrımcılığa sahip olduğuna bu avantajların değerlendirilmesi gerektiğini söyleyerek “Kadınlarımızı ticari hayatta daha etkin görmek istiyoruz. Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu üyelerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz ve güzel çalışmalara da imza atacaklarına gönülden inanıyoruz” dedi.

19 Mart 2015 Kocaeli- GündemYÜKLENİYOR