Bu kadarı da artık acımasızlık!..

    Derincespor Kulübü'ne darbe üstüne darbe. Sarı Lacivertliler, Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut'un makam gücüyle yaptığı tüm engellemeler karşısın...

BÜYÜT

 

 

Derincespor Kulübü'ne darbe üstüne darbe. Sarı Lacivertliler, Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut'un makam gücüyle yaptığı tüm engellemeler karşısında direnmeye devam ediyor. Önce tesisleri kulübe kapatan, ardından da Derincespor'un maçlarını oynaması için kulübü Gölcük Stadı'na mahkum eden Bulut hırsını alamamış olacak ki, şimdi de futbol okulu ile ilgileniyor. Konu ile ilgili, kulübe işletmeci tarafından gönderilen kağıt ise tam bir komedi!..

 

BULUT'A ÖFKE KUSTULAR

Tam 300 sporcunun faaliyet gösterdiği Futbol Okulu'nun Derincespor'a kapanması, minik sporcuları mağdur ederken, ailelerini de bir hayli üzdü. Minik sporcuların velileri geçtiğimiz gün yaptığı yazılı açıklamada hiç bir günahı olmayan çocuklarına yaşatılan bu uygulama nedeni ile Ali Haydar Bulut'a adeta öfke kustu.

 

İŞTE O YAZI METNİ

Sarı Lacivertlilerin yaşadığı son darbe olan Futbol Okulu'nun çalıştığı tesislerin, miniklere kapatılması ile ilgili olarak kulübe el yazısı ile işletmeci tarafından "Çıkın" metni işin ne kadar acımasızlaştığının en önemli göstergesiydi. Düşük cümleler kullanan işletme sahibi el yazısı ile şunları ifade etti: "Derince AŞ. Kulüp Başkanlığı'na. Derince Belediyesi'nin sözleşme metninde belirtilen Futbol Okulu Çalışma saatleri hafta içi saat 8.00 - 15.00, hafta sonu 8.00 - 15.00 arası sözleşmende var olup, 25 Temmuz 2014 tarihine kadar futbol okulunun çalışmasına son verilmesini talep etmekteyim. Üzülerek belirtiyorum. Ayrıca halı sahamızda Galatasaray Futbol Okulu da çalışmaktadır. Gereğinin yapılmasını arz ederim" denildi.

 

ŞAKA OLMALI

Evet, bu soru işaretlerini biz koyduk, çünkü madem bir iş yapılacak, daha sağlıklı ve düzgün cümleler kurulabilirdi. Daha da önemlisi, "Burada Galatasaray çalışıyor" diyerek Derince'yi çıkarmak istemek işi daha da komik bir hale getirdi. Belli ki alınan talimat yerine getiriliyor. Hiç değilse işin bahanesi bu olmasaydı. Konu ile ilgili görüşleri siz değerli okuyucularımıza bırakıyoruz. Çünkü bu tablo bizim için sözün bittiği yer..!

24 Temmuz 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR