İzmit Belediyesi, SBS hazırlık kitabı dağıtıyor

İzmit Belediyesi, Seviye Belirleme Sınavı'na (SBS) hazırlanan öğrenciler için ilköğretim okullarına yardımcı ders kitabı ve soru bankası dağıtımlarına...

BÜYÜT

İzmit Belediyesi, Seviye Belirleme Sınavı'na (SBS) hazırlanan öğrenciler için ilköğretim okullarına yardımcı ders kitabı ve soru bankası dağıtımlarına devam ediyor.

Periyodik aralıklarla kitap dağıtımını gerçekleştiren İzmit Belediyesi son olarak Kuruçeşme Mahallesi’nde bulunan Kocatepe Ortaokulu, Fatma Seher Ortaokulu ve Kılıçarslan Ortaokuları’nda eğitim gören 100 öğrenciye toplam 400 kitap dağıttı. Kılıçarslan Ortaokulu’ndaki kitap dağıtım törenine katılan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, eğitime destek vermeyi kendilerine görev olarak kabul ettiklerini söyledi.

YENİ FIRSATLAR
Gençlerin vatanın, cumhuriyetin ve bayrağın gelecekteki tek sahibi olduğunu ifade eden Başkan Doğan, "Gençlerimizi bilgili ve donanımlı bir şekilde yetiştirmek hepimizin en önemli görevidir. İzmit Belediyesi olara hükümetimizin de büyük önem verdiği ve çeşitli projeler yürüttüğü eğitimde eşitliği sağlamak ve gençlerimize yeni fırsatlar yaratmak için çalışıyoruz" diye konuştu.

BAŞARILI GENÇLER
Çalışmanın başarının kapılarını açacak tek anahtar olduğuna işaret eden Doğan, İzmit Belediyesi olarak eğitime yaptıkları desteklerden bahsetti. Eğitime olan desteklerinin devam edeceğini ifade eden Doğan, “Çocuklarımızın geleceğine yatırım yapmaya, İzmit’in başarılı gençler yetiştirmesine destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

BELEDİYE HEP YANIMIZDA
İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin Çuhadar kitap dağıtım töreninde yaptığı konuşmada "İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'a çok teşekkür ediyorum. Eğitim konusunda başkanımız her zaman yanımızda ve bizlere her türlü desteği veriyor. Birçok projeyi İzmit Belediyesi ile birlikte gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" diye konuştu.

KİTAP DAĞITIMI
Başkan Doğan’ın öğrencilerle yakından ilgilendiği kitap dağıtım töreninde Kocatepe Ortaokulu Müdürü Paşa Tandoğan, Fatma Seher Ortaokulu Müdürü Yalçın İlgün, Kılıçarslan Ortaokulu Müdürü Semih Küçük ve Kılıçarslan İlköğretim Okulu Müdürü Selahattin Gül de hazır bulundu.

25 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR