Outlet Center İzmit’te Ucuzluk Panayırı başladı!

28 Nisan 2013 akşamı saat 22.00’ye kadar Dünyaca ünlü markalar panayır fiyatıyla satışa sunuluyor!Düşürüyoruz, öyleyse alın… 30. Geleneksel Ucuzluk Pa...

BÜYÜT

28 Nisan 2013 akşamı saat 22.00’ye kadar Dünyaca ünlü markalar panayır fiyatıyla satışa sunuluyor!

Düşürüyoruz, öyleyse alın… 30. Geleneksel Ucuzluk Panayırı Outlet Center İzmit’te başladı! İnanılmaz indirimli fiyatlar daha da düştü.

Marka karmasını sürekli olarak yenileyen ve geliştiren Outlet Center İzmit’te, geleneksel hale getirilen Ucuzluk Panayırı başladı! Türkiye’nin ilk outlet merkezi Outlet Center İzmit’te, her yıl tekrarlanarak geleneksel hale getirilen Ucuzluk Panayırı’nın 30.’su, 12 – 28 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. 28 Nisan akşam saat 22.00’ye kadar devam edecek 30. Geleneksel Ucuzluk Panayırında; dünyaca ünlü markalar yine akıl almaz panayır fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

SEZONUN SON FIRSATI

Bütün bir yıl müşterilerine, fabrika satış fiyatlarıyla akıllı ve kaliteli bir alışveriş fırsatı sunan Outlet Center İzmit’teki mağazalar, depolarındaki ürünleri eritmek ve yeni ürünlere yer açmak için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla “sezonun son fırsatı” olarak Ucuzluk Panayırı süresince satışa sunuyor. 28 Nisan akşamına kadar dünyaca ünlü markalar panayır fiyatlarıyla Outlet Center İzmit’te.

KAMPANYAYA BÜYÜK İLGİ

Outlet fiyatından da uygun fiyatlar sunulan, Outlet’in kampanyası Ucuzluk Panayırı hakkında; Outlet Center İzmit’te geleneksel olarak her yıl tekrarlanan “Ucuzluk Panayırı” kampanyasında ise, mağazalarda ve üretici firmaların merkez depolarında bulunan satış hızı düşük ve sirkülâsyonu az olan ürünler, mağaza önlerine çıkarılan çeşitli stand ve askılarda, outlet fiyatının da çok altında fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte bu yüzden, bu ürünleri bir daha bu fiyatlarla satın alamayacağının bilincinde olan tüketici, “Ucuzluk Panayırı” kampanyasına büyük ilgi gösteriyor.

13 Nisan 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR