İzmit’te üstyapı sorunu kalmayacak

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ziyaretçileri eksik olmuyor. Başkan Doğan’ı ziyaret edenler arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Se...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ziyaretçileri eksik olmuyor. Başkan Doğan’ı ziyaret edenler arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Yazıcı ile Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa Altay da vardı. İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Demir’in de hazır bulunduğu ziyarette kentteki özellikle üst yapı çalışmaları konusunda görüş alış verişinde bulunuldu. Başkan Doğan, alt yapı çalışmaları nedeniyle kentin bir çok noktasında cadde ve sokakların bozuk olduğunu önümüzdeki birkaç ay içinde bütün olumsuzlukların mutlaka giderileceğini belirterek bu konuda Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir çalışma içinde olduklarını söyledi.

REKTÖR’DEN ZİYARET

İzmit Belediye Başkanını Gebze İleri teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Dr. Orhan Şahin ile Kızılay Çayırova Şube Başkanı Halil Keskinoğlu da ziyaret etti. Oldukça samimi havada geçen görüşmede çeşitli konularda karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

ADLİYECİLER BELSA DA

Bir süre önce yapılan kongrede göreve gelen Büro Memur-Sen Adliye Şubesi Başkanı Metin Yılancı ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Doğan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Doğan, yeni yönetimi kutlayıp görevlerinde başarı diledi.

20 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR