Bayram, ‘’İzmit yeni bir görünüme kavuşuyor’’

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, eski valilik alanında, yapımı ilk defa gerçekleştirilen yarı otomatik kapalı otopark ve ke...

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, eski valilik alanında, yapımı ilk defa gerçekleştirilen yarı otomatik kapalı otopark ve kent meydanında incelemelerde bulundu. 6 bin 600 metre kapalı alana yapılan otopark için 17 metre derinliğe inilen çalışmaların son durumu hakkında teknik ekipten bilgi alan Bayram, “Kent meydanı ve otoparkımızı vatandaşımıza rahatsızlık vermeden planladığımız sürede tamamlayacağız. Vizyon projemizin hayata geçirilmesiyle şehrimize çok önemli bir projeye kavuşuyor olacak” dedi.

 

“RAHAT BİR HİZMET SUNACAĞIZ”

Diyafram duvarı olarak isimlendirilen çalışmaları için özel iş makinalarının çalıştığı inşaat alanında, otopark ve kent meydanı tamamlandığında şehre büyük kolaylıklar katacağını da ifade eden Genel Sekreter İlhan Bayram, “İzmit’in eski ve dar bir şehir olması nedeniyle araçların parkı konusunda sık sık sorunlar yaşıyoruz. Bu projeyle birlikte 357 araçlık otoparkımız bir nebze olsun bölge halkının otopark sorununu çözmüş olacak. Kapalı otoparktan vatandaşlarımızın çıkışını da asansörle sağlayarak rahat bir hizmet sunacağız” şeklinde konuştu.

 

“HALKIMIZIN RAĞBET EDECEĞİ BİR ALAN OLACAK”

Kış ayı gelmeden hafriyat çalışmalarının bitirilmesinin planlandığı projede, meydan kaplamalarının granit ve bazalt doğal taşların kullanacağını da söyleyen Bayram, “Katlı otoparkın yanında yer alan tramvay durağı ile çok modern bir ulaşım modelini uygulayacağız. Proje tamamlandığında İzmit yeni bir görünüme kavuşacak. Işıklı kuru havuzla birlikte zemin ve çevre aydınlatmasıyla kent meydanımız görsel olarak da halkımızın rağbet edeceği bir alan olacak” ifadelerini sarf etti.

11 Eylül 2017 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor mask
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR