Konak Hastanesi hemşireleri unutmadı

Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Gündoğdu’nun açılış konuşmasıyla başlayan Hemşireler Günü etkinliği, Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Türkan Arslan Eren’in...

Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Gündoğdu’nun açılış konuşmasıyla başlayan Hemşireler Günü etkinliği, Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Türkan Arslan Eren’in konuşmasıyla devam etti.

 

KUTSAL BİR GÖREV”

Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Gündoğdu  hemşireler günü kutlamasında yaptığı konuşmada, “ Bu özel günde bir araya gelmekten duyduğum memnuniyeti ve sevinci ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum. Tıp mesleği hepinizin bildiği üzere çok kutsal ve çok özveri isteyen bir meslek. Bu meslek dalının en önemli yapıtaşı hekimlik olarak gözükse de onun kadar değerli ve tamamlayıcı bir rol olan hemşirelik görevi de çok kutsal bir vazifedir. 

 

“GURUR DUYDUK”

Tüm hekim arkadaşlarımızın çevresinde birer melek gibi onlara kol kanat geren, işlerini yapmaları için özveri ve sabır ile çalışan, gecesini gündüzüne katan başka bir meslek grubu yoktur. Konak Hastaneleri Ailesi olarak kurulduğumuz günden bu yana hemşirelerimizle gurur duyduk. Çalışmaları ve gösterdikleri üstün başarılı ile hem bizi hem de hastalarımızın takdirlerine nail oldular. İşte Hemşirelerimiz için çok önemli olan bugünde kendilerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

18 Mayıs 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR