Şevki Yılmaz’dan dikkat çeken paylaşım

Suruç’ta başlayan terör olayları sonrasında yapılan operasyonlara tam destek veren Yılmaz, teröristlere ayetle cevap verdi. İşte Şevki Yılmaz’ın kale...

Suruç’ta başlayan terör olayları sonrasında yapılan operasyonlara tam destek veren Yılmaz, teröristlere ayetle cevap verdi. İşte Şevki Yılmaz’ın kaleme aldığı yazısı:

“F16'ların bombardımanıyla sonucunun ne olduğunu kestiremediğimiz cezalandırma yöntemi bir yana, Allah'ın (cc) Devlet'e görev olarak verdiği "Millet ve devletle savaşan, kamu düzenini bozmaya çalışan, halka ve devlet görevlisine silah sıkarak, bomba patlatarak katleden Terörist eşkiyanın ayağını ve kolunu çaprazlama kesin! Veya İdam edin" Ayetininin iniş sebeplerinin hikmetlerini anlamaya bu hikmetlerden uygulama noktasında dersler çıkartmaya çalışmalıyız.

"Osmanlı'da Fizan, Türkiye'de Van" misali, Doğu Vilayetlerini memurun sürgün yeri olmaktan kurtarmalıyız!

En ehil, emin ve sadık Valileri, Müftüleri, Kaymakamları, Komutanları, Savcı ve Hakimleri, Öğretmenleri ve Müdürlerimizi Doğu Vilayetlerimize acilen atamalıyız!

Hayvan üretimine ayrılan karşılıksız krediler gibi ahlakılı imanlı İnsan yetiştirilmesine de eğitim teşvik kredilerini vermeliyiz!

Milli STK ve Milli Vakıflarımızın Okul-yurt vs. Eğitim seferberliğine Maddi ve Hukuki desteği daha da artırmalıyız!

İşte çözüm!

İşte ilaç!

İşte İkaz!

Allah'a güven, Sa'ya sarıl...

Tedbir bizden Takdir Allah'tan (cc)!

"Allahım! Dinimiz, Vatanımız, Namus, Can ve Mallarımız için nöbette olan Askerlerimizi, Polislerimizi ve tüm Vatandaşlarımızı muhafaza eyle!"

"Allahım! Siyonist ve Emperyalist Devletlerin ve onların içimizdeki maşalarının planlarını Planınla imha eyle! Ülkemizi Onlara karşı güçlü kıl!"

"Allahım! Her türlü Terörizmden ve teröristlerin şerrinden Dinimizi, Vatanımızı, Mal ve Canlarımızı, Nesillerimizi ve Namuslarımızı muhafaza etmek için çalışanlara daim yardım eyle!"

Dualarımızla Şehidlerimizin ruhları şad, Makamları Cennet olsun.

Ülkemizin ve Milletimizin Başı daim sağ olsun!

Selam, sevgi ve dualarımızla.

10 Ağustos 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR