“Haramı helali bilerek çalışıyoruz”

        İzmit Belediyesi tarafından Şahinler Köyü’ne yaptırılan çeşmeye Şehit Zeki Aktan adı verildi. Çeşmenin açılışı için düzenlenen törene Büyükşeh...

BÜYÜT

 

 

 

 

İzmit Belediyesi tarafından Şahinler Köyü’ne yaptırılan çeşmeye Şehit Zeki Aktan adı verildi. Çeşmenin açılışı için düzenlenen törene Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İl Genel Meclis üyesi İsmail Önay, Şahinler Köyü muhtarı Cavit Akarsu, çok sayıda köy muhtarı ve vatandaşlar katıldı.

 

KÖYE GİDECEK GÜÇLERİ YOK

Çeşmenin açılışında Başkan Doğan “Bizler köyümüzü köylerimizi seviyoruz. Çünkü ben de köylü çocuğuyum. Başka adaylar var yollarında zor yürüyorlar. Köye gitmeye güçleri yok. Bu halleriyle mi köylere hizmet getirecekler? Köyler için hareketli, dinamik, çalışkan aday lazım. Bizim gücümüz de var, enerjimiz de var, sevgimiz de var. Yeni dönemde köylerimiz çok daha hizmetle tanışacak. Sizler için hayvan satış pazarı ve borsası kuracağız. Sizlere, fidan, tohum desteği vereceğiz. Veterinerlerimiz ve ziraat mühendislerimiz sizlerin emrinde olacak. Ürettiklerinizi satabileceğiniz yerler olacak. Bir tane köylü pazarımız var bunun ikincisini de açacağız” şeklinde konuştu. 

19 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

izmitli - YOLSUZLUKLAR ABİDESİ AKP;Bu AKP zihniyeti Rahmetli hocaları Sayın ERBAKAN’ada ihanet etmedimi?..Şimdi güçlendiler,iktidar oldular diye herkese tepeden bakıyorlar..Satarız,çalarız,yağmalarız diyorlar..Kanunda,Savcıda,Yargıçta biziz diyorlar..Gerekirse beraber yola çıktıkları dürüst insanlarıda dışlayıp karalıyorlar!Ülkenin ve insanların Sosyal demokratlara CHP’ye ihtiyacı var;Üreten,İnsana değer verilen,Birlik ve kardeşlik için,Ülkenin ve kurumların yağmalanmasına son vermek için CHP..

Temiz saf duygularınızı kullanmalarına izin vermeyiniz..Söylemlerinde Din,Millet,Bayrak,Vatan,Kardeşlik vb.hep kullanıyorlar fakat uygulamalarda icraat yok..kapalı kapılar arkasında yaptıkları gizli antlaşmalar var,Hırsızlıkları,gayri meşru işleri ortaya çıktı,adamların kolundaki saat (sen iş adamı falan değilsin)'700 Bin TL.(eski para ile 700 milyar)'AKP'ye henüz geç kalınmadan sandıkta gereken cevabı veriniz;Başka TÜRKİYE'yok.

Yanıtla . 0Beğen 19 Mart 12:59
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR