Topaca ailesi İpek Pişmaniye’yi ziyaret etti

Kocaeli Valisi Ercan Topaca, eşi Sevim Topaca ile beraber, İzmit’in köklü kurumlarından İpek Pişmaniye’yi ziyaret etti.Kocaeli Valisi Ercan Topaca, eş...

BÜYÜTKocaeli Valisi Ercan Topaca, eşi Sevim Topaca ile beraber, İzmit’in köklü kurumlarından İpek Pişmaniye’yi ziyaret etti.
Kocaeli Valisi Ercan Topaca, eşi Sevim Topaca ile beraber, İzmit’in köklü kurumlarından İpek Pişmaniye’yi ziyaret etti. İpek Pişmaniye’nin üretim tesislerini gezen Topaca ailesi, üretimi yerinde incelerken ustalarla birlikte pişmaniye çevirdi.

“İLİMİZİN MARKA DEĞERİ”
İpek Pişmaniye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yücehan Canıgeniş tarafından karşılanan Vali Topaca ziyaretiyle ilgili kısa bir görüş bildirerek, “İlimizin marka değerlerinden olan İpek Pişmaniye ziyaretini çoktandır planlamıştık, ancak fırsat bulamamıştık. Sürekli misafirlerimize ikram ettiğimiz pişmaniye nerede ve nasıl yapılıyor diye merak etmiştik” dedi.

VALİ’DEN TEKNOLOJİ VURGUSU
Pişmaniye üretim ve pazarlamasında Kocaeli’nin en iyi olduğunu belirten Topaca, “İpek Pişmaniye’yi tebrik ediyorum. 1954’ten beri 60 yıldan fazladır kurumsallıkları var, önemli bir geçmişleri var. Ürünleri Kocaeli’den dünyaya pazarlıyorlar” diye konuştu. Ticarette rekabetin iyice arttığını ifade eden Topaca, “Teknolojik olarak gelişim yoksa dünyayla rekabet edemezsiniz. Bu işletmenin teknolojik gelişimini büyük ölçüde gerçekleştirdiğini düşünüyorum” dedi. Ziyaret sonunda Vali Topaca ve eşi Sevim Topaca’ya pişmaniye hediye edildi.

08 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR