Saadet Partisi Körfez İlça Ocak Ayı Basın Toplantısı

Saadet Partisin Camiası olarak Ülkemiz için geçmişte yaptığı destansı hizmetleri üstün başarılar gösterdiğimiz programlarını anlatmaya bugün ülkemizin...

BÜYÜT

Saadet Partisin Camiası olarak Ülkemiz için geçmişte yaptığı destansı hizmetleri üstün başarılar gösterdiğimiz programlarını anlatmaya bugün ülkemizin içinde bulunduğu ,ekonomik,iç barışın sağlanması ,Müslüman ülkelerle sorunlarımızın çözümü,Yine dünyada Sömürülen,aç bırakılan Mazlumların feryadını duyan,Güney doğuda terörün bitirilerek oradaki kardeşlerimizin huzur ve barış içerisinde yaşamasının projelerini Hükümet olduğunda gerçekleştirmeye çalışan tek siyasi hareket Saadet Partisi ve onun Kıymetli yöneticileridir.

Bugün 2011 geride bıraktığımız 2012 Merhaba dediğimiz bugünlerde Ülkemizde ve dünyada Güçlülerin zayıfları ezdiği elindeki alın teriyle kazandığı Yüzde Yüz Kendi sermayesini aldatma , kandırmayla ellerinden alındığı görmekteyiz.
İnsanımızın bu olayların ve entrikaların farkına varmaması için basının kullanılarak (Hakkı söyleyenler gerçekleri yazanlar müstesna) yaptıkları Gayri ahlaki yayınları seyrettirilerek bizim İnancımızla Kültürümüzle hiç alakası olmayan Batının hayasız ve ahlaksız kültürünü Milletimizin ve Gençliğimizin beyinlerine şırınga ederek kirletmektedirler.

Dinden İmandan Yoksul nesillerin bugün okullarda kız yüzünden cinayet işlediklerini görüyoruz.
Muhafazakar ve İmam hatipli başbakanın Üç dönemdir İktidarı elinde bulundurmansa rağmen Fuhuşta patlama yaşanmış,Aile içi kavgalar cinayetler artarak devam etmesi,

Adaletsizlik hat safha çıkması,İşsizliğin %15-20 lere tırmanması,Elimizde Cumhuriyet dönemimde ne kadar İşletme Fabrika varsa satılmasına rağmen bücce açığının bir türlü kapatılamaması her an krizlerle karşı karşıya kalan ülkemizin ekonomi olarak nereye geldiğinin bir göstergesidir.

KÖRFEZLİ BAŞKANIN OYUNCAĞI OLDU !!
Genel ikdidarın yaptıkları özetle böyle sıralanırken yerel iktidardaki yöneticiler zafer sarhoşluğu içerisinde gününü gün etmekte halka seçim meydanlarında bol kepçeden verdikleri sözlerin arkasında durmamaktadırlar.

Gerçekten Körfez bu belediye başkanı dönemine kadar sahipsiz bırakılmamıştır. Körfez’in sorunları artarak devam etmekte geç çözülen her sorun diğer sorunları biriktirerek artarak devam ettirmektedir. Limanların artması nüfusun artmasına buda trafik keşmekeşliğinin artarak devam etmesine sebep olmaktadır. Yine diğer bir sıkıntı vatandaşlarımızın en önemli mağduriyetlerinden biri düğün salonları ve kültür merkezlerinin yenileriyle birlikte yeterli gelmemesi bununla birlikte kenarda kalan İlimtepe , Hereke’nin hiçbir yatırım almamış olması Körfezi daha gerilere götürmektedir. Viyadük için verdikleri sözü tutamayanlar yeni sahte projelerle gündemi meşgul ederek Körfez halkıyla alay etmektedirler. Saadet Partisi’nin haklı eleştirilerine cevap veremeyenler Kent Meydanı projesi ile gündemi meşgul etmeye çalışıyorlar. Oysa ki hala Bağdat Caddesinin Atalar Mahallesine bağlanan bölümü hala istimlak edilememiş yol bitirilememiştir. Samsun Mahallesi taşınması 10 yıldır konuşuluyor hala çözüme kavuşturulamamıştır. Yine Atalar Mahallesi Taşlıtarla bölgesi Evyap Limanı ile gübre fabrikasının arasında kalmış; vatandaşların derdine çare olunmamıştır.

GARİBİN EKMEĞİNİ ELİNDEN ALDILAR !!!
Körfez Belediyesi sorunları çözerek en aza indirgemesi gerekirken dar gelirli vatandaş için yapılan 20 yıllık ekmek fabrikasının kapısına kilit vurulmasına karar vermişlerdir. Bu fırının kuruluş amacı belediyenin ürettiği ekmeği kar gözetmeksizin maliyetine satış yapılması için yıllardır zaten evine hiçbir şey alamayan insanımızın yediği ekmeğide elinden almışlardır.

Ama Allah’ ın izniyle çoğu gitti azı kaldı. Milletimiz bunların NE MAL olduğunu anladı. Kurtuluşun Saadet Partisi’nde ve onun temiz kadrolarında olduğunu farketmete başlamıştır. Saadet kadrolarının sadece gayesi halkın bütün sıkıntılarını gidererek hizmetler ve projeler üreterek milletimizin maddi manevi bütün sorunlarının çözümleneceğini görmeye başlamışlardır.

07 Ocak 2012 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR