İki dev marka sağlık sponsorluğunda birleşti

UZUN VADEDE DAHA FARKLI PROJELER OLACAK 1 yılık anlaşmaya göre, Kocaelispor Kulübü bünyesindeki yönetim, teknik ekip, futbolcu ve personel hastane...

BÜYÜT

UZUN VADEDE DAHA FARKLI PROJELER OLACAK

1 yılık anlaşmaya göre, Kocaelispor Kulübü bünyesindeki yönetim, teknik ekip, futbolcu ve personel hastaneden yararlanacak. Öte yandan ileri bir tıbbi müdahale gereken anlarda, diğer hastanelerden de faydalanılacak. Hastane Genel Müdürü Necip Kozalı, sorulan bir soru üzerine, şu an sağlık anlamında Kocaelispor'a sponsor olduklarını, ancak uzun vadede daha farklı projelerle de Kocaelispor'a hizmet edebilecekleri sinyalini verdi. İmza törenin ardından her iki tarafın kurmayları hastaneyi gezip, VM Medicalpark hakkında bilgi edindi. 

 

Meri İstiroti: Onur duyduk

Kocaelispor'un yeni sağlık sponsoru VM Medicalpark Pazarlama Koordinatörü Meri İstiroti imza töreninde sözü aldı. Kocaelispor markası ile yaptıkları anlaşmadan ötürülü gururlu olduklarını ifade eden İstiroti "Sporun, toplum için faydalarını kurumumuz çok iyi biliyor. Bu anlamda 17 ilde 20 spor kulübüne destek oluyoruz. Kocaelispor gibi köklü bir marka ile de bir araya gelmekten, kendilerine sağlık sponsoru olmaktan dolayı onur duyuyoruz. Bahri Bey'in özellikle çocuklarla ilgili yaptığı girişimler çok dikkatimizi çekti. Kendileri ile bir arada yürüteceğimiz çok farklı organizasyonlar olacak. Kocaelispor ile iyi bir ikili olacağımıza inanıyorum." dedi.

 

Bahri Yavuz: 1 yıllık emeğimizin taçlandığı an

Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, VM Medicalpark ile yapılan anlaşmanın, 1 yıllık emeklerinin taçlandığı an olarak değerlendirdi.

 

GÜVEN UNSURUNU AŞTIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM

Başkan Yavuz, göreve geldiklerinde özellikle güven unsurunu aşmak istediklerinin altını çizdi ve şu şekilde konuştu: "İlk önce misafirperverlikleri için Medicalpark Hastanesi yönetimine teşekkür ediyoruz. Yaklaşık 1 yıldan aşkın bir süredir şehrin en büyük sivil toplum örgütü dediğimiz Kocaelispor'u belli bir noktaya ulaştırmak için çabalıyoruz. Öncelikli hedefimiz güven kaybını aşmaktı. Çok özel bir anlaşma ile buradayız. Bugün, bir yıllık emeğimizin taçlandığı günlerden birisi".

 

BU KURUMA SAHİP ÇIKILMALI

Başkan Yavuz, şehrin elimizdeki Medicalpark değerine sahip çıkması gerektiğini ifade etti ve "Kocaelispor markası ile Türkiye'nin en büyük sağlık markalarından birisi önemli bir adım attı. Gruba, şahsım olarak çok teşekkür ediyorum. Şehir halkının da VM Medicalpark gibi bir değere sahip çıkması gerekiyor. Bu kurum inanıyorum ki şehrimize çok şey katacaktır. Ortaklaşa götüreceğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz de olacak. -Bizim hayallerimiz var.- demiştik. 90 dakikada atılacak bir gol, alınacak bir galibiyetin adımı değil, gelecekte söz sahibi olacak bir kurum olmanın gayretindeyiz" dedi.  

 

Necip Kozalı: Kocaelispor bize emanet

VM Medicalpark Genel Müdürü Necip Kozalı, imza töreninde Kocaelispor'un Medicalpark'a emanet olduğunu, Kocaeli halkı ile de bütün olmak istediklerini belirterek ve şu şekilde konuştu: "Spor, toplumlarda çok önemli. Spora ve sporcuya yapılan destek topluma yapılan destektir. Bugün farklı bir mutluluğu paylaşmak için buradayız. 1966 yılından beri Kocaeli'nde faaliyet gösteren Kocaelispor ile sağlık anlaşmamızı yaptık.

 

BİZE EMAMETLER

Oyuncu, teknik heyet ve bundan böyle çalışanları bize emanet. Saha içinde de her türlü hizmeti sağlayacağız. İleri tetkik gereken durumlarda farklı bölgelerdeki hastanelere de sevklerimiz olacak. Gurur verici bir anlaşma. İki dev markanın birlikteliği hayırlı olsun. VM Medicalpark olarak 1 Ağustos'tan beri hizmet veriyor. Kocaeli halkı ile bütün olmak istiyoruz. Her türlü hasta grubuna da bakıyoruz. Ahmet AKAY - Erdem ÖVÜÇ

07 Ekim 2015 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR