“Güçlü bir gelecek için sandığa gidelim”

AKP Kocaeli Milletvekili Adayı İlyas Şeker, “Türkiye'nin önündeki engelleri kaldırmak için zaman, tek vücut olma zamanı. Güçlü bir gelecek için sandığ...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili Adayı İlyas Şeker, “Türkiye'nin önündeki engelleri kaldırmak için zaman, tek vücut olma zamanı. Güçlü bir gelecek için sandığa gidelim” dedi.
AKP Milletvekili Adayları İlyas Şeker ve Ayşe Müge Olşen, seçim çalışmalarını Başiskele'de sürdürdü. İlyas Şeker, geçmişte Türk halkına yapılan haksızlıklar ve sivil anayasa üzerinde dururken, Ayşe Müge Olşen de kadın hakları konusuna değindi. Türkiye'nin güçlü geleceği için yeni anayasa yapılması gerektiğini dile getiren İlyas Şeker, 12 Haziran'da AK Parti'yi tek başına iktidara yeniden getirmek için tek vücut olmalıyız. Sivil anayasa için, halkı hiçe sayarak ülkeyi yönetmeye talip olanlara ders vermek için, halkı söz sahibi yapmak için AK Parti için sandığa gidelim” dedi.

KADINLAR İÇİN YENİ PROJE
Kadın hakları ve kadınlar için uygulanacak yeni projeler hakkında konuşan AKP Milletvekili Adayı Müge Olşen ise kadınlara destek amacıyla ilk işe başladıklarında 36 ay boyunca sosyal güvenlik primlerinin devlet tarafından ödendiğini vurguladı. Olşen, “Hükümetimiz kadınlar için pozitif ayrımcılığa devam ediyor. İş kurmak isteyen bayanlara İŞKUR aracılığıyla mikro krediler veriliyor. Yeni dönemde meslek liselerine ağırlık verilerek ara elaman yetişmesi sağlanacak diye konuştu.

20 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR