MHP İzmit’e Nuriye Kaymaz Çilingir atandı

MHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Nuriye Kaymaz Çilingir atanırken, İzmit Belediyesi meclis üyeliği için Hüseyin Keleş başvurdu. Ayrıca 5 kişi...

BÜYÜTMHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Nuriye Kaymaz Çilingir atanırken, İzmit Belediyesi meclis üyeliği için Hüseyin Keleş başvurdu. Ayrıca 5 kişi de MHP’ye üye oldu
Geçen yıldan beri boş olan MHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirilen Nuriye Kaymaz Çilingir’in önceki akşam MHP İzmit İlçe Teşkilatı’nda MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen ve partililerin katılımıyla ataması gerçekleştirildi. Atama yanı sıra İzmit Belediyesi meclis üyeliğine Hüseyin Keleş başvururken 5 kişi de MHP’ye üye oldu.
“DESTEK ALIYORUZ”
Programda açılış konuşmasını gerçekleştiren Kaan Dilmen, bir süredir boş olan kadın kolları görevine Nuriye Kaymaz Çilingir’in atandığını belirterek, “Biz en büyük desteği önce evdeki kadınlardan sonra da çevremizdeki kadınlardan alıyoruz. Umuyorum ki Nuriye Hanım da aynı İl Kadın Kolları Başkanımız Behice Hanım gibi özverili ve kendisiyle koordineli çalışacak” şeklinde konuştu.
“BU SERÜVENİN KAHRAMANLARISINIZ”
Ardından söz alan Aydın Ünlü de bu atamanın hayırlı olmasını dileyerek, “Sizler 2014 yerel seçim serüveninin kahramanlarısınız. Ülkeyle ilgili sıkıntısı olan, geleceğe dair şüpheleri olan herkes MHP’yi seçmelidir. Hepinize ihtiyacımız var. Seçimlerde MHP bayanların da desteğiyle gücünü gösterecek” dedi.
“ÜST SEVİYEYE GETİRENE DEK”
Aydın Ünlü, “Sizlerin verdiği mücadele ile Kurtuluş Savaşı’nda verilen mücadele aynı” diyerek sözü Nuray Kaymaz Çilingir’e bıraktı. Kendisini bu göreve layık gören herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Çilingir, “Seçim sürecinde olduğumuz bu dönemde partimizi en üst seviyeye getirene dek canımızı dişimize takarak çalışacağız. Kadınların gücünü de göstereceğiz” ifadelerini kullandı.
NURAY KAYMAZ ÇİLİNGİR KİMDİR?
1957 İzmit doğumlu olan Çilingir İlkokul mezunu. Evli ve 3 çocuğu olan Çilingir, Şükran Güloğlu döneminde de il başkan yardımcılığı görevini üstlendi. Geçtiğimiz yıl MHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevinde olan Neslihan Zorlu’nun yerine atanan Çilingir’in bu ikinci görevi oldu.

MHP’ye üye olanlar;
Fatih Tandoğan
Hasan Şimşek
Furkan Dilek
Alper Beken
Bilal Hasan Şimşek

19 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR