Yaylak, adaylardan söz aldı

MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, MHP’nin güçlü bir listeyle seçime gireceğini, ilk 11’e giremeyen adaylardan da kırgınlık yapmayacakları ve MHP’nin b...

BÜYÜT

MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, MHP’nin güçlü bir listeyle seçime gireceğini, ilk 11’e giremeyen adaylardan da kırgınlık yapmayacakları ve MHP’nin bir neferi olarak saha çalışmalarına devam edeceklerine dair söz aldıklarını söyledi.

MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak haftalık yönetim kurulu toplantısından önce basın mensuplarıyla bir araya geldi. Polis teşkilatının 166. Yıldönümünü kutlayan Yaylak, “Türkiye Cumhuriyeti devletinin polisine taş atılıp, linç girişiminde bulunulmak istense de, MHP olarak her zaman arkalarında durmaya devam edeceğiz ”dedi.

KIRGINLIK OLMAYACAK
Milletvekili aday adayları tanıtım toplantısını değerlendiren Yaylak, toplantıda önemli karar ve projelere imza attıklarını söyledi. Listeye giremeyen aday adaylarından, kırgınlık yapmayacakları ve MHP’nin bir neferi olarak saha çalışmalarına devam edeceklerine dair söz aldıklarını belirten Yaylak, onlara olan güvenin tam olduğunu söyledi. 12 Haziran seçimlerinin bir kader seçimi olduğu belirten Yaylak, MHP’nin bu seçime çok iyi hazırlandığını açıkladı. İl başkanı Celalettin Yaylak, 13 Haziran sabahı Türkiye’nin yeni bir iktidara uyanacağını belirtti.

05 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR