Yerel Yönetimler Toplantısı Kocaeli'de yapılacak

AKP Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Yerel Yönetimler 1. Bölge Toplantısı” Kocaeli de yapılacak. Salı günü Başiskele de bulunan The-Ness Otel’ de...

BÜYÜT

AKP Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Yerel Yönetimler 1. Bölge Toplantısı” Kocaeli de yapılacak. Salı günü Başiskele de bulunan The-Ness Otel’ de yapılacak toplantıya AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık katılacak.

 

BİNLERCE DAVETLİ YERALACAK

AKP  Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 1. Bölge Sorumlusu Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’in katkılarıyla gerçekleşecek olan toplantı da, 5 Büyükşehir, 3 il, 121 ilçe, 24 belde belediye başkanının yanı sıra, 4 il genel meclis başkanı, 14 il başkanı, 14 il yerel yönetimler başkanı, 14 kadın ve gençlik kolları yerel yönetim başkanları, 14 İl SKM başkanı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri, Kocaeli il yönetim kurulu üyeleri yer alacak.

 

1 BÖLDE YER ALAN İLLER

1. Bölge de; Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ, Bolu, Düzce, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Eskişehir illeri yer alıyor. Kocaeli de gerçekleştirilecek olan bu önemli toplantı da bu illerden de yetkiler yer alacak.  Bu önemli toplantının Kocaeli de gerçekleşmesi için öncülük eden AKP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 1. Bölge Sorumlusu İlyas Şeker, 28 Eylül de Ankara, 30 Eylül Erzurum, 4 Ekim Kayseri, 5 Ekim Afyonkarahisar ve 6 Ekim tarihin de Elazığ da yapılacak bölge toplantılarına katılacak.

27 Eylül 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR