El emeği pazarında tezgahlar sahibini buldu

İzmit Belediyesi, Anıtpark’ta bulunan El Emeği Satış Ofis’lerinin bir benzerini Plaj Yolu’ndaki Köylü Pazarı’nda açacak. El emeği pazarından yararlanm...

BÜYÜTİzmit Belediyesi, Anıtpark’ta bulunan El Emeği Satış Ofis’lerinin bir benzerini Plaj Yolu’ndaki Köylü Pazarı’nda açacak. El emeği pazarından yararlanmak için başvuranlar arasında kura çekimi yapıldı.

EV EKONOMİSİNE KATKI

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın katılımı ile gerçekleşen kura çekimin 72 kişi başvurdu. Kura ile belirlenen tezgahlarda satış yapmak isteyen kadınların bu sayede ev ekonomisine katkı sağlayacaklarına dikkat çeken Başkan Doğan “Kadınlarımız hayatın her alanında daha etkin olmalılar. Kadınlarımızı ticarette, siyasette, eğitimde her yerde görmeliyiz” diyerek satış yapacak olan kadınlara hayırlı kazançlar diledi. El emeği pazarının önümüzdeki haftadan itibaren faaliyete geçeceği bildirildi.

BOŞ TEZGAHLAR İÇİN KAYIT DEVAM EDİYOR

Boş kalan 24 tezgâh için kayıtların devam edeceğini belirten İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkilileri Kuruçeşme Kapalı Pazarı’nda köylülere ayrılan kısımda kalan 9 adet boş tezgah yeri için de kura çekilerek asil ve yedek üye listesini oluşturulduğunu söylediler.

20 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR