İHALE DOSYASI

      Büyükşehir Belediyesi taşınmazları satacak     Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmit Gündoğdu, Başiskele Yeniköy, Gölcük Merkez ve Gölcük D...

BÜYÜT

 

 

 

Büyükşehir Belediyesi

taşınmazları satacak

 

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmit Gündoğdu, Başiskele Yeniköy, Gölcük Merkez ve Gölcük Dumlupınar mevkilerinde bulunan toplam 26 adet taşınmazın satışı için ihale yapılacak. 9 Temmuz Çarşamba günü 15.00 ila 16.15 saatleri arasında yapılacak olan ihale satılacak olan işyerlerinin bedelleri ise 25.000 TL ile 37.500 TL arasında değişen fiyatlarda olduğu belirtildi. İhaleler Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacak

 

----- -----

 

Darıca Belediyesi’nden

temizlik ihalesi

 

Darıca Belediyesi çöp toplama ve nakli hizmetleri alımı için bir ihale gerçekleştirecek. Belediye Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapılacak olan ihale 25 Temmuz Cuma günü saat 10.00’da yapılacak. Yaklaşık iki yıllık bir sürede geçerli olacak ihale ile birlikte hizmet alımı süresi 1 Ekim 2014 tarihinde başlayacak ve 31 aralık 2016 tarihinde sona erecek.

 

----- -----

 

Gebze İcra’dan

satılık araç

 

Gebze 2. İcra Dairesi tarafından bir adet taşınırın satışı için açık artırma usulü ile ihale yapılacak. 2010 model Honda marka araç için yapılacak olan ihale 8 Temmuz Salı günü saat 13.30’da yapılacak. Araç için takdir edilen bedel ise 36.000 TL.

 

----- -----

 

Gebze İcra’dan

satılık kamyonet

 

Gebze 2. İcra Dairesi tarafından bir adet taşınırın satışı için açık artırma usulü ile ihale yapılacak. 2009 model Ford transit marka kamyonet için yapılacak olan ihale 8 Temmuz Salı günü saat 11.30’da yapılacak. Araç için takdir edilen bedel ise 33.000 TL.

 

----- -----

 

Otomobil açık

artırma ile satılacak

 

Gebze 2. İcra Dairesi tarafından bir adet taşınırın satışı için açık artırma usulü ile ihale yapılacak. 2009 model Ford Fiesta marka otomobil için yapılacak olan ihale 8 Temmuz Salı günü saat 11.30’da yapılacak. Araç için takdir edilen bedel ise 33.000 TL.

 

----- -----

 

İcradan satılık kamyonet

 

Gebze 2. İcra Dairesi tarafından bir adet taşınırın satışı için açık artırma usulü ile ihale yapılacak. 2009 model Ford Transit marka kamyonet için yapılacak olan ihale 8 Temmuz Salı günü saat 11.30’da yapılacak. Araç için takdir edilen bedel ise 33.000 TL.

24 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR