Ramada ve Art Nicomedia arasında anlaşma

Art Nicomedia Derneği ile Ramada Plaza İzmit Otel arasında 2015 yılı toplantı ve kokteyl sponsorluğu anlaşması imzalandı. Ramada Plaza İzmit Otel'de...

BÜYÜT

Art Nicomedia Derneği ile Ramada Plaza İzmit Otel arasında 2015 yılı toplantı ve kokteyl sponsorluğu anlaşması imzalandı. Ramada Plaza İzmit Otel'de düzenlenen imza töreni Art Nicomedia Kültür Sanat Derneği adına Dernek Başkanı Akın Ülkü Sevinç ile Ramada Plaza İzmit Otel Genel Müdürü Cengiz Caner arasında yapıldı. Protokol kapsamında Ramada Plaza İzmit, Art Nicomedia Kültür Sanat Derneği’nin 2015 yılında gerçekleştireceği yerel ve uluslararası toplantı, seremoni ve kokteyl organizasyonlarına ev sahipliği yapacak.

 

RAMADA, DERNEĞİN WEB PORTALINDA YER ALACAK

Ramada Plaza İzmit Otel ise Art Nicomedia Kültür Sanat Derneği web portalında ve dernek görsellerinde bir yıl süreyle yer alacak. Sponsorluk imza töreninin ardından, 2014 yılını değerlendirip 2015 yılında planlanan projelerin görüşüldüğü Art Nicomedia Kültür Sanat Derneği yönetim kurulu Ocak ayı toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı öncesinde açıklama yapan Akın Ülkü Sevinç, “Kurulduğumuz günden bugüne kadar 19’u uluslararası olmak üzere toplam 47 proje ve etkinlik gerçekleştirdik” dedi.

 

“31 OCAK’TA RAMADA’DA LANSMAN TOPLANTISI”

Sevinç, “İzmit adını dünyaya tanıtacak 11’i sürekli, 16’sı yeni gerçekleştireceğimiz 27 projenin altyapı çalışmalarını tamamladık. Bu projeleri, 31 Ocak’ta Ramada Plaza İzmit Otel’de gerçekleştireceğimiz Art Nicomedia Kültür Sanat Derneği 2015 Proje Lansman Toplantısında kamuoyu ile paylaşacağız. İzmit dünya tarihi için önemli bir yerdir diyerek çıktığımız  yolda, İzmit’i tanıtmaya ve anlatmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

16 Ocak 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR