MÜSİAD’tan sektör ziyaretleri

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)  Gebze Şubesi, bölge sektör durum analizi çerçevesinde yaptığı ziyaretler kapsamında köklü bir kurul...

BÜYÜT

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)  Gebze Şubesi, bölge sektör durum analizi çerçevesinde yaptığı ziyaretler kapsamında köklü bir kuruluş olan ısıl işlem sektörünün öncülerinden Sistem Teknik Sanayi Fırınları Sanayi A.Ş firmasına konuk oldu.

 

MÜSİAD Gebze Şubesi, Yönetim Kurulu Baskanı Ali kurt, Başkan Yardımcısı Mehmet Penbegüllü, Teşkilatlanma Komisyon Başkanı Orhan Kahya, Eğitim Komisyon Başkanı Ahmet Doğan Güler, MÜSİAD Gebze Gençlik Kurulu Başkanı Serkan beyaz ve Gençlik Kurulu Üyelerinden oluşan heyet ile ziyaretini gerçekleştirdi. MÜSİAD Kocaeli geçmiş dönem başkanı halihazırda MÜSİAD Kocaeli üyesi, Ak Parti Kocaeli Milletvekili aday adayı Bilal Şengün’ünde iştirak ettiği toplantı, kahvaltılı tanışma şeklinde başladı. Türkiye ve Bölgenin, siyaset, ekonomi gibi gündeme dair önemli konu başlıklarının değerlendirilmesinin ardından, Sistem Teknik Sanayi Fırınları Sanayi A.Ş üretim tesisleri gezildi.

 

MÜSİAD Gebze Yönetimine tesislerini gezdiren Mehmet Özdeşlik firmaları ve faaliyet konuları hakkında şu bilgileri aktardı. 1979 yılında kurulan Sistem Teknik’in, Türkiye ve yurt dışında,  demir ve demir dışı sanayisi için ısıl işlem fırınları tasarımında ve üretiminde lider bir şirket konumuna geldiğini belirtti. Anahtar teslim özel tasarım ısıl işlem tesisleri üreten firmalarının, üretimini yaptıkları ısıl işlem hatlarını şu şekilde sıraladı. Aluminyum Ergitme ve Tutma Fırınları, Aluminyum Ekstrüzyon Hattı Fırınları, Aluminyum Folyo/Rulo Tavlama Fırınları, Koruyucu Gaz Atmosfer Fırınları, Sertleştirme ve Şekillendirme Fırınları, Lehimleme Fırınları, Sementasyon ve Nitrasyon Fırınları, Gaz Jeneratörler, Aluminyum Yaşlandırma Tesisleri, Alüminyum Kütük Isıtma Fırınları, Kalıp Isıtma Fırınları Sürekli Tip ve Kamara Tipi Alüminyum Homojenizasyon Tesisleri, Özel Proses Fırınlar ve Enstrümantasyonlar. Üretimini yaptıkları fırınların en yeni kontrol sistemi ile üretildiğini, müşterilerinin tüm gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlandığını, faaliyet konularında projelendirmeden satış sonrası hizmete kadar her aşamada müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını ifade etti. Her türlü ısıl işlem tesis ve ekipmanını karşılayabilecek tesis ve tecrübeye sahip olduklarını belirten Mehmet Özdeşlik MÜSİAD tarafından ziyaret edilmekten memnuniyet duyduğunu ifade etti.

 

MÜSİAD Gebze Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kurt, bölgelerindeki firmaların bir birleri ve üyeleri ile diyaloglarını geliştirici, bilgi ve birikim paylaşımı noktasında işletmelere fayda sağlayacak ziyaretlerinin devam edeceğini, bu ziyaretlerin sorun tesbit ve çözüm üretme konusunda ortak irade oluşturmada etkin olacağını belirterek, kendilerini misafir etmelerinden dolayı MÜSİAD heyeti adına Sistem Teknik Sanayi Fırınları Sanayi A.Ş firma sahibi Mehmet Özdeşlik’e teşekkür etmesinin ardından ziyaret sonlandırıldı.  

26 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR