AK Parti Kocaeli’de tecrübe konuşuyor

Her pazar günleri saat 10.30’da AK Parti İl Gençlik Kolları Üniversite Bayan Birim Başkanı Müzeyyen Filiz’in başkanlığında gerçekleştirilen‘ÜNİAK’ to...

Her pazar günleri saat 10.30’da AK Parti İl Gençlik Kolları Üniversite Bayan Birim Başkanı Müzeyyen Filiz’in başkanlığında gerçekleştirilen‘ÜNİAK’ toplantısı gündemin konuşulması ve gündemin değerlendirilmesi ile başlıyor. Her hafta farklı bir konuda münazara etkinliği gerçekleşiyor ve davet edilen tecrübeli isimler dinleniliyor.


HER HAFTA MÜNAZARA

Bu haftaki münazara gündem değerlendirilmesinden hemen sonra başladı. Çekişmeli gecen münazaranın konusu; "Osmanlı Döneminde devşirme sisteminin toplum açısından yararlı mıdır zararlı mıdır "  Münazaranın olumlu ve olumsuz yönleri anlatıldı. Yapılan oylamaların ardından kazanan taraf olumsuz yönleri oldu.


TECRÜBE KONUŞUYOR

AK Parti İl Binasında gerçekleşen bugünkü toplantının konuşmacısı Ak Parti Kocaeli Milletvekili ve TBMM Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu ve AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman eşi ile birlikte katıldılar. Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği ile ilgili öğrencilere bilgi aktaran Katırcıoğlu, öğrencilerle birlikte olmanın memnuniyetini de dile getirdi.

13 Aralık 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR