Duyar: Esnafın hali ne olacak?

Programda söz alan Milletvekili adayı Serhat Duyar, “Sanayi sitesini şehrin içine denk geldiği için şehrin dışına almak istiyorlarmış. Böyle bir şey...

Programda söz alan Milletvekili adayı Serhat Duyar, “Sanayi sitesini şehrin içine denk geldiği için şehrin dışına almak istiyorlarmış. Böyle bir şey olur mu?  Burada ki esnafın hali ne olacak?” dedi.

 

SP Kocaeli Milletvekili adayları Serhat Duyar, Zafer Mutlu ve İbrahim Bıyıklı, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Nihat Yıldız, Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Zeki Paksoy, İzmit Sanayi Sitesi esnaflarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.  Kooperatif Başkanı Muzaffer Gürfidan ve üyeleri milli ittifak heyetine sorunlarını aktardı.


"YAPAY GÜNDEMLER OLUŞTURULUYOR"

Milletvekili adayı Zafer Mutlu yaptığı konuşmada, “Ülkemizde işsizlik sorun,  dış borç sorun. Vatandaş kredi kartı ile ayakta durmaya çalışıyor. Türkiye’de uyuşturucu kullanımı her geçen gün artıyor. Alkol tüketiminde gözle görülür bir şekilde artış var. Eğitimde geldiğimiz nokta ortada. Binlerce öğrencimiz matematik ve fen bilimlerinde sıfır çekiyor. Sorunlar her geçen gün artıyor. Yapay gündem oluşturmaya çalışıyorlar. Sırf bunlar göz önüne gelmesin diye. İşte son dönemin yapay gündemi de yıllarca birlikte oldukları cemaat mensuplarına paralel benzetmesi. Resmen cemaate savaş açtılar. Seçim dönemlerinde onları kullandılar” diyerek hükümete eleştiride bulundu.


DUYAR’DAN İDARECİLERE VERYANSIN

 “Biz sanayici ve esnaf arkadaşlarımızın sorunlarını biliyoruz” diyerek sözlerine başlayan Serhat Duyar ise, “ Sanayide ne sıkıntılar oluyor onu da biliyoruz. Burada elektrikler kesiliyor. Sanayici iş yapamıyor. Hemen yanı başınızda alışveriş merkezleri var oralarda elektrik kesintisi olmuyor. Onlar esnafta buradaki esnaf değil mi?” diyerek şehri yönetenlere sitem etti.


DUYAR: SİZİNLE BERABERİZ

Alışveriş merkezi açmak isteyenlere bütün kapıların sonuna kadar açıldığını ifade eden Duyar, “Sıkıntı vatandaşın sıkıntısıdır. Bizimle beraber olun. Sanayi sitesini şehrin içine denk geldiği için şehrin dışına almak istiyorlarmış. Böyle bir şey olur mu?  Burada ki esnafın hali ne olacak? Dert vatandaşın derdidir. Biz milletvekili olduğumuz zaman sizlerle her zaman beraber olacağız. Bir kardeşiniz olarak sizlerden destek istiyoruz” diyerek esnafın yanında olduklarının mesajını verdi.

17 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR