Tügva Kocaeli, kar-çamur dinlemiyor

İzmit İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin halinden mutlu olduğu katılımdan belli oluyor. Turnuvadan elenen takımlar şimdiden yeni turnuva istediklerinin...

BÜYÜT

İzmit İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin halinden mutlu olduğu katılımdan belli oluyor. Turnuvadan elenen takımlar şimdiden yeni turnuva istediklerinin sinyallerini verdi ve Vakıf Yönetimi’ne bu isteklerini ilettiler.

 

GRUP MAÇLARI TAMAMLANDI

Grup maçlarının sonuncusu ise dün oynanan KUDÜS – BAĞDAT maçıyla son buldu. 8-3 biten karşılaşmada ilk yarı çekişmeli geçti. İki takımda turnuvada devam edebilmek için kıyasıya mücadele etti fakat Kudüs’ün baskılarına dayanamayan BAĞDAT takımı ikinci yarının ortalarında çözüldü ve fark açıldı. TÜGVA Kocaeli Yönetim Kurulu Üyesi M.Talha Taştekin’in hakem olduğu maçta son düdükle sevinen taraf KUDÜS oldu. Maç sonrasında KUDÜS takımı kaptanı turnuvayı kendilerinin kazanacağını söyledi.

 

SIRADA YARI FİNAL VE FİNAL MAÇI VAR

Turnuva, Perşembe yarı final ve Cuma oynanacak final maçlarıyla son bulacak. Heyecanlı ve çekişmeli geçmesi beklenen maçlara İzmit İmam Hatip Lisesi’nin tüm öğrencilerinin katılımı bekleniyor. Daha önce bu kadar heyecanlı ve profesyonel bir turnuvanın yapılmadığını söyleyen futbolseverler, yaz aylarında daha fazla takımın katılacağı, hatta okullar arası turnuvalarda oynamak istediklerini ve bunu TÜGVA’dan beklediklerini dile getirdi. TÜGVA Kocaeli İl Temsilcisi Yasin Bulut yaptığı açıklamada, “Öğrenci kardeşlerimiz bizim geleceğimiz. Önceliğimiz onların eğitimleri fakat biz sosyal faaliyet konusunda gerçekten çok farklı programlar hazırlıyoruz. Eğitimlerimiz, etütlerimiz oyunlarla, eğlencelerle iç içe olacak. Okuldaki eğitimlerden farklı olması gerektiğini düşünüyoruz. Hiç sıkılmadan hem dini hem de fenni ilimler konularında elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışacağız. Turnuvadaki tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

 

MAÇ BİLGİLERİ

KUDÜS

1- Süleyman ALAN

2- Halil İbrahim GEDİKÇİ

3- Osman ESEN

4- Adem REİSOĞLU

5- Erkan ÇELİK

6- Emrah BOZYURT

7- Seyit Salih DURMUŞ


BAĞDAT

1- Usame ÇELİK

2- Abdurrahim ÇAKIR

3- Sebahattin DEMİR

4- Seyfullah ÖZER

5- Serkan DEMİR

6- Necmi YAŞAR

7- Muhammed Hasan GÖKDEMİR

8- Mahmut TUNÇ

9- Ahmet ERYILDIZ

10- Ahmet BEKLEŞ

 

GOLLER

KUDÜS: Halil İbrahim Gedikçi (1), Erkan Çelik (3), Seyit Salih Durmuş (4)

BAĞDAT: Seyfullah Özer (1), Mahmut Tunç (1), Ahmet Bekleş (1)

14 Ocak 2015 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR