Önceliğimiz her alanda vatandaş memnuniyeti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Mobilyacılar Sitesi(MOBESKO), SS 5 No’lu Minibüsçüler Kooperatifi ve Kocaeli Su Ürü...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Mobilyacılar Sitesi(MOBESKO), SS 5 No’lu Minibüsçüler Kooperatifi ve Kocaeli Su Ürünleri Kooperatifler Bölge Birliği’nin yönetimlerini ayrı ayrı kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu, kentin her noktasında Kocaeli halkının memnuniyetini, refahını ve huzurun u ön plana alan çalışmalar yaptıklarını söyledi.

MOBESKO’NUN YENİ YÖNETİMİ
Kocaeli Mobilyacılar Sitesi(MOBESKO) Başkanı Mehmet Tabak, Kocaeli 5 No’lu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Mustafa Kurt ve Kocaeli Su Ürünleri Kooperatifler Birliği Başkanı Şükrü İlikhan, yönetimleriyle birlikte Başkan Karaosmanoğlu’nu ayrı ayrı ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu’nun ilk konuğu, MOBESKO’nun yeni başkanı Tabak ile yönetimi oldu. Tabak ile yöneticiler, halkın MOBESKO’ya olan ilgisinden çok memnun olduklarını söyledi. Başkan Karaosmanoğlu da, MOBESKO’nun örnek bir eser olduğunu vurguladı.

MİNİBÜSÇÜLERDEN ZİYARET
Kısa süre önce genel kurulunu gerçekleştiren SS 5 No’lu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Kurt ile yönetimi de, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Kurt ile yeni yönetimine, hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Karaosmanoğlu, Büyükşehir adına kentte ulaşım hizmetini yerine getiren taşımacı esnafından beklentilerinin Kocaeli halkının üst düzey memnuniyetini sağlamaları olduğunu ifade etti. Taşımacı esnafının yanında olduklarını dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, bugünü değil geleceği düşünerek adımlar atmalarını istedi. Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür eden Kurt ile yönetim kurulu üyeleri de, ‘’Biz bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da sizinle birlikte hareket etmeye hazırız’’ ifadesini kullandı.

BALIKÇILARDAN BAŞKAN’A PLAKET
Kuruluş aşamasını tamamlayan Kocaeli Su Ürünleri Kooperatifler Bölge Birliği Başkanı İlikhan ile birliğe bağlı kooperatif başkanları da, Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu. Başkan Karaosmanoğlu’na bir plaket takdim eden balıkçılar, kendisini birliğin onursal başkanı olarak kabul ettiklerini aktardı. Kocaeli genelinde on kooperatifin bir araya gelmesiyle oluşan birliğin amaçlarını Başkan Karaosmanoğlu’na aktaran İlikhan ile yöneticiler, Büyükşehir’in çalışmalarıyla İzmit Körfezi’nin günden güne temizlendiğini,, balık sayısı ve çeşidinde de artış olduğunu söyledi. ‘’Körfez bizim için harika bir akvaryum’’ diyen Başkan Karaosmanoğlu da, birliğin çalışmalarına destek vermeye hazır olduklarını aktardı.

03 Ağustos 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR