Kartepe Belediyesi etüt yapılması hizmet alımı işi ihalesine 2 firma katıldı

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Karatepe, Arslanbey, Şevkatiye, Maşukiye sahasında imar planlarına esas jeoloji, jeofizik, jeoteknik...

BÜYÜT

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Karatepe, Arslanbey, Şevkatiye, Maşukiye sahasında imar planlarına esas jeoloji, jeofizik, jeoteknik etüt yapılması hizmet alımı işi ile ilgili ihalesi İhale Komisyonu Başkanı Ali İhsan Karagöz başkanlığında belediye toplantı salonunda gerçekleştirdi. Katılımcılar tarafından ihaleye 2 istekli teklif verdi.

 

Kartepe Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü tarafından talep edilen Karatepe, Arslanbey, Şevkatiye, Maşukiye sahasında imar planlarına esas jeoloji, jeofizik, jeoteknik etüt yapılması hizmet alımı işi ile ilgili ihale belediye toplantı salonunda açık ihale usulü ile ihale edildi. Şeffaf belediyecilik uygulaması kapsamında www.kartepe.bel.tr internet adresi üzerinden canlı yayın ile izlenen ihaleye 2 istekli teklif verdi.

 

Yaklaşık maliyeti 138.000 TL olan ihaleye isteklilerden; Gür Mühendislik Şirketi 118.000 TL ve Beytaş Mühendislik Şirketi 94.900 TL teklifte bulundu.

 

Verilen tekliflerin açıklanması ardından ihale komisyonu başkanı tekliflerin incelenmesi için ihalenin birinci oturumunu sona erdirdi.

23 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR