Serhan Gürkan'dan Kocaelispor'a BÜYÜK DESTEK !..

  Kocaelispor'da iki dönem başkanlık yapan ve bulunduğu süreç içerisinde içinden çıkılamayacak borçlara giren eski başkan Serhan Gürkan'ın Nebil Uzun'...

BÜYÜT

 

Kocaelispor'da iki dönem başkanlık yapan ve bulunduğu süreç içerisinde içinden çıkılamayacak borçlara giren eski başkan Serhan Gürkan'ın Nebil Uzun'un yönetimine hatırı sayılı bir destek verdiği ortaya çıktı. Bu para ne kadar mı?..

 

7 BİN 560 LİRA…

Siz bakmayın hatırı sayılır destek dediğimize. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun söylemine göre eski parayla trilyonlarca lira paranın aktarıldığı Serhan Gürkan'ın (ayrıca Gürkan bunu kabul etmiyor), Nebil Uzun yönetimine verdiği desteği görünce dudaklarınız uçuklayabilir. Sıkı durun. Serhan Gürkan’ın, Kocaelispor'a 3 bin Euro, yani o zamanki dolar kuruna endekslediğimizde 7 bin 560 liralık bir destek verdiği öğrenildi. Bu paradan çok çok daha fazlasını Kocaelispor için harcaması beklenen Serhan Gürkan'ın bundan sonra böyle ‘böyle büyük paralar..!’ verip vermeyeceği merak ediliyor.

 

KONUŞACAK MI?

Gürkan, Çelik ve Tandoğan'ın uzun süreden beri yargılandığı dava sürüyor. Gözler ise Serhan Gürkan'da. Dönemiyle ilgili gelen paralar hakkında çok özel bilgilere sahip olduğu bilinen Gürkan'ın davanın ardından konuşup konuşmayacağı da merak edilen bir diğer husus. Özellikle Gürkan döneminde gelen paraların ne şekilde, hangi şirket üzerinden ve hangi hesaba aktarıldığıyla ilgili olarak, Büyükşehir'in yan kuruluşlarını çok yakından ilgilendiren bu bilgilerin, Gürkan tarafından kamuoyuna açıklanacağı günü de herkes sabırsızlıkla bekliyor. 

31 Ocak 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR