Esnaflarda heyecan fırtınası

GOL YAĞMURU VARDI Yavuzspor Şehit Hakan Işık Spor Tesislerinde oynanan 5 karşılaşmada büyük bir heyecan ve mücadele vardı. Bu 5 karşılaşmada tam 4...

BÜYÜT

GOL YAĞMURU VARDI

Yavuzspor Şehit Hakan Işık Spor Tesislerinde oynanan 5 karşılaşmada büyük bir heyecan ve mücadele vardı. Bu 5 karşılaşmada tam 40 gol atıldı. Günün ilk mücadelesinde CE Medyaspor ile ST Otomotiv karşı karşıya geldi. Büyük çekişme içinde geçen mücadeleyi Savaş Çalış (2), Erkan Topçuoğlu ve Mustafa Sezer’in golleriyle 4-1 ST Otomotiv kazanmasını bildi. Ce Medya’nın tek golünü Emrah Savgu attı. Büyük bir çekişme içinde geçen karşılaşma olan Haldız Grup ile Han İnşaat arasındaki çekişmeli geçen karşılaşmayı 2-1 Haldız Grup kazanmasını bildi.

 

SNOOPY BU KEZ ZORLANDI

Turnuvada günün en gollü karşılaşmasında karşı karşıya gelen Saran Perde ile Snoopy Pizza arasında toplam 11 gol atıldı. Karşılaşmanın ilk düdüğü ile maça sıkı başlayan Snoopy Pizza rakibi karşısında iyi bir mücadele verdi. Kıran kırana geçen karşılaşmada maçın sonunda maçı 7-4 kazanan Snoopy Pizza ilk mücadelesini kazanmasını bildi. Günün en gollü ikinci karşılaşmasında Manşet Kocaeli Gazetesi ile HC Auto karşı karşıya geldi. Bu karşılaşmada 13 gol atıldı. Zayıf rakibi karşısında iyi bir futbol ortaya koyan Manşet Kocaeli Gazetesi takımı ilk yarıyı 4-1 önde kapattı. İkinci yarıdaki mücadelesi ile zorlanmasına rağmen maçı 8-5 kazanan Manşet Kocaeli takım oldu. 

 

KASAP LİME LİME ETTİ

Dördüncü Kocaeli Esnaflar Halı saha Futbol Turnuvası Yavuzspor Şehit Hakan Işık Spor Tesislerinde önceki gün oynanan maçlarda büyük bir heyecan ve mücadeleye sahne oldu. Günün son mücadelesinde sahne alan Kışhan Yapı takımı ile Tepeköy Duha Kasabı arasındaki kıyasıya mücadele izlenmeye değerdi. Büyük bir çekişme içinde geçen maçın ilk yarısını 3-1 önde kapatan Tepeköy Duha Kasabı, maçın ikinci yarısında da attığı üç golle rakibini dize getirmesini başardı. Maçın bitiş düdüğü ile zorlu mücadeleyi 6-2 kazanan Tepeköy Duha Kasabı rakibini doğradı.

 

CE MEDYA: 1 - ST OTOMOTİV: 4

STAT: Yavuzspor Şehit Hakan Işık

HAKEM: Turgay Kavurt ***

CE MEDYA: Engin Tuğul **, Aykut Göktepeli **, Kemal Çavnar **, İbrahim Keskin ** (Eren Öztürk **), Emrah Şavgu ***, Cem Tüylü **, Emrah Büyüktaşçı **

ST OTOMOTİV: Metin Şener ***, Mehmet Akif Karaman *** (Barış Yıldız **), Orhan Şenmemiş ***, Serkan Tekgöz *** (Özay Gürler ***), Savaş Çalış ****, Mustafa Sezer ***, Erkan Topçuoğlu ***

İLK YARI SKORU: 0-2

GOLLER: Emrah Şavgu (Ce Medya), Savaş Çalış (2), Erkan Topçuoğlu ve Mustafa Sezer (ST Otomotiv)

SARAN PERDE:  4 - SNOOPY PİZZA: 7

STAT: Yavuzspor Şehit Hakan Işık

HAKEM: Turgay Kavurt ***

SARAN PERDE: Yusuf Ziya Uzun **, Murat Öztanç ** (Samet Aksüveç **), Besim Sürüm ** (Eneas Irak **), Recep Bakırtaş ** (Mahmut Çınar **), Ziya Çil **, Ozan Kümet ***, Cenk Fırat ***

SNOOPY PİZZA: Savaş Demir ***, Murat Koz ***,  İbrahim Gülistan ****, Furkan Karaosmanoğlu ****,, Erkan Kartal *** (İlhan Çetin ***), Mustafa Çetin ** (Burak Kadı **),Sfea Can *** (Erdem Demir **)

İLK YARI SKORU:  2-4

GOLLER: Cenk Fırat (2), Recep Bakırtaş ve Ozan Kümet (Saran Perde), İbrahim Gülistan (2), Furkan Karaosmanoğlu (2), Erkan kartal (2) ve Sefa can (Snoopy Pizza)

MANŞET KOCAELİ GAZETESİ: 8 - HC AUTO: 5

STAT: Yavuzspor Şehit Hakan Işık

HAKEM: Emrah Avcı ***

MANŞET KOCAELİ GAZETESİ: Fatih **, Oğuzhan karaş ***, Şenol Çiçek ** (Yılmaz Kırgız ****), İlhan ***, Sinan Karadaş ****, Harun Kayraldağ ***, Hacı Ağdaş *** (Fevzi ***)

HC AUTO: Ercan **, Gökhan ** (Mustafa **), Zekeriya ****, Can ****, Erhan ***, Osman **

İLK YARI SKORU:  4-2

GOLLER: Sinan Karadaş (3), Harun Kayraldağ (2), Yılmaz Kırgız (2) ve Oğuzhan Karaş  (Manşet Kocaeli Gazetesi), Zekeriya (2), Can (2) ve Erhan (HC Auto)

HALDIZ GRUP: 2 - HAN İNŞAAT: 1

STAT: Yavuzspor Şehit Hakan Işık

HAKEM: Emrah Avcı  ***

HALDIZ GRUP:  Ergül ***, Bilal *** (Eren **), Ferhat *** (Fatih ***), Erdem **, Tümay ****, Cüneyt ***, Mustafa ***

HAN İNŞAAT: Tolga ***, Hasan ***, Umut ***, Yücel **, Aytekin ***, Hakan **, Aykut ***

İLK YARI SKORU:  1-0

GOLLER: Tümay ve Fatih (Haldız Grup), Aykut (Han İnşaat)

KIŞHAN YAPI: 2 - TEPEKÖY DUHA KASABI: 6

STAT: Yavuzspor Şehit Hakan Işık

HAKEM: Turgay Kavurt ***

KIŞHAN YAPI: Ali Türkyılmaz **, Burak Aslan **, Fırat *** (Erman Vatan ***), Burak Uzuner **, Mücahit Çayıroğlu ** (Fatih Ertürk **), Eray Köse ***, Furkan Uzun **

TEPEKÖY DUHA KASABI:  Murat ***, Fatih Burak ***, Hakkı Öztaş ***, Muhammet Şenoğlu ****; Abdurrahman Yıldız ****, Ferdi Gülaslan ***, Gökhan Altıntaş **** (Sinan Dinç ***)

İLK YARI SKORU:  1-3

GOLLER: Fırat ve Burak Uzuner (Kışhan Yapı), Muhammet Şenoğlu (3), Abdurrahman Yıldız (2) ve Gökhan Altıntaş (Tepeköy Duha Kasabı)

11 Ağustos 2014 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR